bugün

Vatan sever insan. Boynundaki ay yıldızlı kolyeyi hiç çıkarmamasıyla sevgimizi kazanmıştır.
hakkari'den sonra mardin/nusaybin'e de giderek aslanlarımıza destek vermiş olan sunucu.

onca itin köpeğin cirit attığı medyada duruşunu bozmadan kale gibi duran yiğit türk kadını.
son dönemdeki olumlu fiilleriyle beni şaşırtan ablamız.
hakan çelik beyin nesi olur acep?
öyle bir taşak var ki bunda, ben erkeğim diye gezemezsin yanında. medya maymunlarının pkk korkusundan ağzından tek kelime çıkaramazken kendisi cephe geziyor.

ez beni nazlı, öldür beni.
dağlıca ve nusaybin'den sonra askerlerimize moral ziyaretini bu kez de yüksekova'ya yapan asil türk kadını. vatan hainleri bu kadının tırnağı etmez.
gözü kara, esaslı bir kadın.

görsel
çelik gibi şerefsizim.

ulan orada başka bir muhabir olsaydı şimdi hastane odalarında başından geçenleri saniye saniye anlatırdı.
Tek cümleyle asil Türk kadınıdır.
Pöh ve Jöh'e yerinde destek veren Türk kadınıdır. Kendisini severiz, sayarız.
Kadının arabasından sanane, işini yapıp kazanıyorsa aldığı para da yediği para da seni ve senin gibileri zerre ilgilendirmez.
beni ağlattı. oraya sivil vatandaşken bile ulaşmak risk. helal olsun kadına.
Yaptığı haber ile birilerinin ''pöh ve jöh sözde çocukları katlediyor'' diyerek bok atmasına sebep olmuş tecrübeli ve başarılı spiker.

Çocukları öldürüyor diyenler Cizreden ayrılan ailenin arabasına ateş açıp küçük kız çocuğunun ölümünen sebep olanlara baksınlar.
amk çocukları babanızın milyon dolarları olsa murat 131 e mi bineceksiniz?
Ya vatanını seven işini yapan insanlara bok atmak kural mı bu ülkede?

Boynundaki ay yıldızlı kolyen yeter Nazlı çelik.
Askere moral olmuştur. Siyasetçilerin yapamadığını yapmış. Helal olsun.
Asenadır.
Kime güveneceğimizi şaşırdık.
garip bi kadın. işin gücün yok mu bacım.
insan olana demekki giriş izni veriliyormuş. Terörist leşlerini gömmeye devam etsin hdpliler.
o değil de esas şu med nuçe tv'de konuşan adamın türkçesini silkeyim ben! nasıl bir türkçedir o öyle!

nazlı çelik daha önce çatışmaların yaşandığı bölgelere gitmiş. zaten kendisi de söylüyor. etrafta halen ev yapımı bombalar var. belki sinmiş teröristler de olabilir. yani sıcak çatışma ihtimali düşük de olsa var. daha önce hazırlanan bombaların patlama ihtimali de yüksek. yani yaşanan bir tiyatro değil çatışma sonrası bölgenin güvenli hale getirilip, mayınlardan temizlenmesi olayıdır.
Yaptığı haberler gösterdiği doğrular bazı orospu çocuklarının zoruna giden işini hakkıyla yapan, vatansever gazetecidir. Türk askerinin, polisinin yanındadır. Net.
Gerizekalı pkk sempatizanları tarafından linç edilmeye çalışılan asena.
Lan manyak mısınız tabi ki çatışma senaryo olacak.
Siz tsk yi barzan aşireti ile mi karıştırdınız.
Kışın dağa çıkması da senaryo çatışma anı da senaryo.
Tsk bir türk kadınının saçına zarar gelsin istemez.
https://youtu.be/BdCmgADhIpk

(bkz: saksı)
(bkz: fesleğen)
(bkz: kol)
(bkz: bilezik)
(bkz: hdp)
Uğur Dündarın öğrencilerindendir. Şimdi yandaş olmuş deniyor. ne kadar inandırıcıdır meçhul.