bugün

bu cümle generals adlı oyunda çinliler tarafından kullanılan bir propaganda aracıdır. asıl konuya dönersem; evet türk kürt kardeştir öyle mi? mesela bundan 20 sene önce mersinde bölücü hiçbir olay olmazken kürt göçüyle mersin taş atan çocukların, kck yuvalanmasının, bdp mitinglerinin kalesi haline geldi. Ya istanbul? siz hiç kürt olmayan tinerciye, tecavüzcüye, hırsıza, kapkaççıya rastladınız mı? Kavgacı dolmuşçular neden hep kürttür? Zonguldaklı Mesut Özil'i, Türkistan menşeli kangal köpeklerini, yetenek sizsinizde ki izmirli çocuğu youtube da videolar upload ederek yurtdışına kürt diye tanıtmak kimin ezikliği olabilir? teke tek kavgadan sonra, dayak yiyen taraf kürtse tüm sülalesini ve aşiretini çağırıp dayak yediği çocuğun ailesini, evini mahveden insanlar kimdir? pkk hangi etnik unsurdan oluşur? sizce kurtuluş savaşında %2 ile en az şehidi hangi bölge vermiştir? tabi ki güney doğu. yurtdışında, avrupada, herhangi bir başarı kazanıldığında ben kürdüm diyerek dolanan, suç işlediğinde, hapse girdiğinde türk pasaportunu sırıtarak gösterip ben türküm " ich bin ein türke" diyen. Antalyada tüm otellerin % 90 ına sahip olan etnik grup kimlerdir? taksimde her yılbaş taciz için toplanan güruh sizce kimlerdir? otobüste 13 yaşında ki kızın suratına molotof atan kimlerdir? boşnak, arnavut, çerkes, laz, pomak vs. ayrımcılık görmezken, bu vatanı severken, kim inadına bu vatana isyan edenler? kim her çocuk başına para alırken, elektriği tüm şehir kaçak kullanırken ve bunun parasını biz Türkler verirken, devletten yeşil kartla para yardımı alırken,kimdir "dövlet bize bokmiiir" diyen? kürtler benim kardeşim falan değildir. şu "ama hepsi pkklı değiiil" olayını da geçin. dağda zaten 10.000 kişiye bakacilecek kadar bir sistem kurulmuş. kürtlerin %90 ı pkk ya sempati ile bakar, yarısı destekler, antalyada ki kürt otellerinin kazancının bir kısmı, almanyada ki kürtlerin gelirlerinin yine bir kısmı, vergi vermeyen g.doğu halkının gelirinin bir kısmı, kürt sanatçılardan toplanan yardımlar, kürt iş adamlarından alınan yardımlar, israil, abd ve diğerlerinden gelen yardımlarla bu pkk hala bugün yaşıyor. g.doğuda bdp ye oy vermeyen kürt bile pkk nın bitirilmesini istemez. çünkü pkk biterse devlete vergi vermek zorunda kalacak, elektriği kaçak kullanamayacak, irandan, ıraktan kaçak mallar getiremeyecek. bunlar benim görüşlerim.
nationalism will bring you blood, tear and destruction şeklinde versiyonuna da sahiptir.