bugün

nick altı sosyal sorumluluk projesinin sonuçları anlamındadır. bir eğlence olarak başlattığım bu proje kapsamında 45 kişiyi ziyaret ettim ve her ziyaret ettiğim kişinin bir entrysini okudum. bu kişileri başlığın altına bir şeyler yazanlardan seçtim ve genelde gelenler sol frame'in içine sıçmayan insanlardı. bu ne biçim şey diye cevap verenlerde oldu. hatta (bkz: fukuşima da meydana gelen nükleer sızıntı) başlığı altına yazdığım (#11091897) entryi bile eksileyen olmuş herhalde çok bunalmış birileri. neyse sonuç olarak daha önce keşfetmediğim kaliteli yazarları keşfettim birilerinin yüzünde benimle beraber tebessüm oldu. sol tarafı bir süre işgal etti bu durum evet ama sabahtan akşama kadar ülkemizde yaşamış çok büyük insanlara sallayanından tutunda oluşması yıllar süren ideolojilerin ve partilerin şuursuzca ve bilinçsizce ağızlara sakız olmuş görüntüsünden daha beter değildi sanırım. ben projeyi bitirdim sözlük katılanlara da teşekkür ettim.
hoşuma giden sonuçlardır.*
(bkz: #11297342)
örnek ve takdir edilesi projenin, yeni güzel insan ve düşünen birey keşiflerine hasıl olan sonuçlarıdır. bu projenin bir parçası olarak katılımım devam edecektir, her ne kadar açan yazar bir sonuç bildirgesi yayınlasa da. bu bir bayrak yarışıdır, son hız devam.
somaliye yardım gönderme ihtimali yüksek olan yazarın nick altı sosyal sorumluluk projesinin üzerine aldığı sonuçlardır.
(bkz: nassp iyissip)

edit: ayrıca gerilim filmi ismi gibi.
sanki bir uzay istasyonu adı gibi duran hede'nin sonuçları. nassp, marsta su buldu!*
güncel Önemli Başlıklar