bugün

Anlaşılır bir yanı olmayan saçmalamadır.
vajişkosu her ne kadar yasak fiilin malzemesi olsa da aklı buna dahil etmeyen, karar verme ve eylemde bulunma sürecini belirleyen organını bütünen namusunun dışında tutabilen kız savunusudur.

Vajiş elden gitmiş bu hala beyin diyor. Hey gidi hey.

Kendini mi yoksa bizi mi kandırıyorsun?

Alti üstü zarmışmış.

Yahu ne alakası var. Istersen o zarı sen bile istiye ellerinle yırt. Konu zar mar değil.

Konu kaybedilen insanlık, ahlaksızlığı normalleştirmek, ar namus hayayi yitirmek.

Zarın ne hükmü var. Meselemiz çok daha büyük bizim.

Sen sırf dizginleyemediğın hatta azdırıp çoşturduğun hayvani arzuların yüzünden bipmem kaç erkekle yatacaksın sonra da benimle evlenip benim çocuğuma anne olabileceksin.

Benim kızım veya oğlumu sen mi yetistireceksin yani? Kızım da sana benzerse, oglum da sana benzerse peki? Onlar da evlilik dışı ilişkilerle iğrenç ilişkilerin içine dahil olurlarsa ben ne yaparım. Ölsem daha iyi olmaz mı o zaman?

Herkesin inancı, inancı yoksa dahi bir takım değerleri vardır. Bunları öyle basit görmeyelim. Ne varmış zarmış filan.

Biz işin zarında olsaydık zarın tekrar dikildiğinde namusun geri geldiğine de inanirdık yok oyle bir şey.

Ha ne olur? Kadın evlenmiş olur ama ayrılır eski eşinden biz öyle kadınlara namussuz diyrmeyiz değil mi?

Elbette evlenip boşanmiş kadınlar bu kategoriye dahil edilemez.

Bekire olmayan her kadın namussuzdur diyeceksek o zaman donüp en başta kendi annelerimizin evlenip, çocuk doğurdukları için bakire olmadıkları gerçeğiyle yüzleşip onlari da mı suçlayalım.

Biz namusun beyinde olduğuna inananlardanız ama vajişko da bundan bağımsız olamaz. Nokta.
N'oldu kuzum? Sana yuz vermedi mi?
güncel Önemli Başlıklar