bugün

tarafsız medya budur işte.
http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=214231
Güya kemal kılıçtaroğlu ile aynı video'dadır. Nedense Kemal Kılıçtaroğlu'nu göremiyoruz. Farkettiyseniz bir yerde sözde Kemal Kılıçtaroğlu ''Tabii... tabii...'' derken video kesilmiştir. Yani o müdürün karşısındaki kemal kılıçtaroğlu değildir. Bir büyükşehir belediye başkan adayı ile bu şekilde konuşulmaz. Ya bu adam K.K. ile çok yakın arkadaş yada video tamamen sahte -ki zaten öyle. (bkz: işte akp)
edit: Video'nun kısaltılmışını izlediğim için K.K.'yı görmedim. Özür dilerim, ayrıca hala işin içinde numara old. inanıyorum. K.k. ''evet-hayır'la geçiştirmiş, adamda nedense durmadan ''puşt'' vb. laflar kullanmıştır.
video takılmaları için firefox tavsiye eden genel müdür.
şevki yılmazın dediği gibi '' montej bunlar '' ... kılıçdaroğlu hayranları hiç olmaz sa montaj diyor ... şükür.
photoshop olayından sonra akp'nin adobe premier'e el atması.*
başkent üniversitesi'nin sahibi, rektörü mehmet haberal'a ait kanal b'nin genel müdürü.
genel müdürünü filan bilmem de, umarım kimliğim açığa çıkmaz işimden olurum.

akp'yi ben de sevmem ama başkent denen medya kurumu tarafın kralıdır, chp'den olmayan adayları programlarda nasıl sıkıştırılıyor akıllar durur resmen. chp adayları geldiğinde ise olumluluk rüzgarları had safhadadır.

bu olay ise çok saçma geldi, çok ciddi şekilde çalışan bir kurumdur kanal b, kolay kolay bu hatalara rastlayamazsınız. hatta asla rastlayamazsınız. taraflılık konusunda ise malesef kanal b'nin tutumu ortadadır.

edit: "tabi tabi" kısmı feci bir audio fake'dir 100 metreden belli...
yansız medya! dedikleridir sanırım.anlamsız bir şekilde chp ye toz konduramayan insanların anlamsız ve saçma bir şekilde montaj dedikleri hadisenin aktörü.
kamera önünde 'gizli işleri' konuşacak kadar saf insan.
Daha dün tele1'de konuşuyordu ve bugün merdan yanardağ'dan öğrendiğim kadarı ile vefat etmiş. Enteresan ya ışıkları bol olsun. Gazeteci.
Genç bir kanal olan tele 1'in de yayın kurulu üyesiymiş.
Güzel insanlar bir bir çekip gidiyor hayatımızdan.
Rahmetle..