bugün

muhalefet demek devlet düşmanlığı demek değildir. bilhassa cumhurbaşkanı üzerinden bunu yapan sözde muhalif sayısı epey fazla. 2009 dan beri oy kullanırım bi oyum nasip olmadı, olmazda. dünya görüşümüz farklı. lakin darbeylede asla gitsin istemem. menderes asıldıda noldu?

neyse asıl demek istediğim şu. bi örnek vereceğim. askeri polisi faşik gören tatlı su solcularımız şimdilerde askeri kemerle dövüyürler :(( gibisinden duyar kasıyorlar. ulan siz değil misiniz esger diyarbakır cezaevinde kürt devrimcilere bok yedirdi pekeke bu yüsden güçlendi diye zırvalayan? ortada bir darbe olmuş tanklar insanları ezmiş, uçaklar meclisi, pöh daire başkanlığını, ankara emniyeti bombalamış, skorsky gelmiş vatan emniyette taciz ateşleri açmış. e bok yiyenler ankarada bombalar patlatıp asker ve insan katlesince sebep oluyorda az önce saydıklarım sebep olmuyor mu? yanlış ablaşılmasın ben erlerin lincini kesinlikle reddediyorum lakin o ortamı bizzat yaşayan biri olarak bunun önüne geçmek çok zordu.

bi ikiyüzlülüğünüzde şudur ki;

gezi'de bizim vergimizle mayış alüyürlar bizim vergimizle bize gaz bombesi atüyürlar. e birader adam üzerine tank atışı yapmış, skorsky ateş açmış, f16 bombalar bırakmış yetmemiş g3-hk33 ile taramış bunlar senin vergin değil mi? nedir bu duyar kasma çabaları?

ortalık durulunca halk askerine hakettiği değeri zaten verecektir. sen vicdani retci git ötede zırvala. sen antimilitarist askerimin adını ağzına alma.

Tsk Türkiye'nin onurudur!
birden çıktım meyhaneden..
koşa koşa indim kumsala..
acı acı sövdüm sonra..
hesabı getiren puşt garsona..

bir iddia..
alayı lessie moruk, ne derdini anlatabiliyor ne de anlatılanı anlıyor.

biz ere yapılan muameleden bahsediyoruz adam subayı, generali sürüyor önümüze. o köpekleri kim savundu? kim subay dövdünüz, yuh be koca generale böyle yapılır mı dedi? salaksın, salak kalacaksın.

2009'dan beri oy vermek nasip olmamışmış, hassiktir oradan. *

neyse;

askerin adını ağzına almayacak bir kitle varsa o da sizlersiniz. geçin götünü yiyeyim ayaklarını.

fetocu köpekleri orduya dolduran, fetoyla el ele vatansever paşaları yaka paça hapse tıkan, son olarak da günahsız emir kullarını linç eden sizlersiniz.

kendi allahınız dahil hiçbir kutsala saygınız yok sizin.

ne haddinize vatan, millet, sakarya edebiyatı?

hoşt.
2009 dan beri mhp ye oy verdim. paşalara gelincede işkence suçsa darbede suçtur. gaz bombası senin verginse bombalarda vergin. benim oy verdiğim parti lideride teey 2011de uyardı cemaate karşı. o konuda ki eleştirini bana değil akplilere yap. ve sana verilen beyan ortada inanıp inanmaman umrumda değil. ben sadece darbeye karşı fikirlerimi beyan ettim. ve sen gerizekalı ömrü billah kaybetmeye mahkumsun.