bugün

Sürekli hakkında salladıkları adamların yaptıkları her şeyi kullanıp yeri gelince kafir la bunlar diyerek kendi çaplarında onları aşağılamaya çalışmaları buna örnek gösterilebilir. Mesela samimi bir müslümanın uçak kullanmadan deveyle hacca gitmesini bekliyoruz...
bide bu tipler ama bak şimdi bikere biz 14 yy' da her şeyin temelini attık demez mi, şöyle ağzının tam ortasına uçan tekme atasım geliyor. biz 21. yy ' da yaşıyoruz. bi uyanın lan, insan bundan 7 yüz yıl önce olanla övünür mü?

övünüyor işte, ayrıca antik roma ve yunan olmasaydı endülüs nah olurdu. ne aldıysanız paganlardan( yani bu gün batının rönesansla tekrar canlandırdığı düşünceler) aldınız. bide onlara laf diyorsunuz.

ayrıca batıyı bitiren hristiyanlıktır. yoksa pagan dönemi bilime bir saldırı görünmüyor.

bide her şeyin temelini biz attık yalanını gereksiz buluyorum. hadi romayı, yunanı mısıra dayandıracaksın. iyi de eski mısırın müslümanlıkla ne ilgisi var?

yani tuhaf yaratıklar.
Normaldir. Yani adam sürekli kendine bok mu atacak ?
içindeki eksikliği bir şekilde kapatmanın yollarına gidecek. Her insan filozof olmak zorunda değil.
üç günlük dünya insanlar kaygısız ve tok yaşayıp cennet hayaliyle bu dünyaya katlanıyor.
genelleme yapmanın çok gerizekalıca olması gibi değildir.
sen hala orda mısın kardeş dedirtir. tıpkı "marmaray ı eleştiren kemalist binmesin" kafası gibidir.

ayrıca bir müslüman olarak çok samimi olduğuma inanıyorum.
Yanlış bir söylemdir.Doğrusu insanların samimi olmaması olacaktır samimi değilsen samimi değilsindir din ile ya da başka bir şeyle bağdaştırmamak gerekir.
Merhaba ben Müslüman değilim ve çok samimiyim bakınız şimdi bir kaç maddede anlatayım size samimiyetimi...
-Ben teröre karşı yürüyüş olduğu zaman hep en ön safta bulunan bir Yahudiyim; gece yatağında uyuyup hiç kimseye zararı olmayan tek derdi ailesinin geçimini sağlayıp çoluk çocuğuna ekmek getirmek isteyen yüz binlerce Filistinlinin üzerine bomba yağdırıyorum.
-Ben bir Avrupalı Hristiyanım; benim ülkelerimde özgürlük ve insanlara saygı var lakin bu saygıdan yararlanabilmek istiyorsanız müslüman olmamanız gerekmektedir zira bizim ülkelerimizde toplumun hem en çalışkan hem en temiz hem de insanlara en üst saygıyı gösteren insanların oluşturduğu müslümanlar teröristtir. Ve tarihin her devrinde pis olduklarını iddia ettiğim Yahudileri avrupa topraklarından sürüp yıllarca zulüm yaptığım zaman onları da insan olduğu için değerli görüp koruyan müslümanlara karşı şimdi dünyanın ekonomisini yönlendiren yahudiler ile birlikte bütün projelere ortak imza atıp müslümanları dünyaya kötü insanlar gibi tanıtıyorum.
-Ben Amerikalı bir gayri müslümüm; Orta doğuda kendi elimle oluşturduğum kendi elimde eğittiğim insanların yönettiği terör örgütlerinin müslüman olduğunu söyleyip onlara karşı istediğim her zaman savaş açıp masum insanları öldürüyorum...
-Ben Türkiyeli bir gayri müslümüm; Ben bu ülkede sırf islamiyeti insanlar yaşamasın diye yıllarca camilerde ezanı türkçe okutup, maneviyatı sağlam olan insanları idam ettirip -ki bu o kadar ileri gitti ki ölü bir adamı defninden üç gün sonra mezarından çıkarıp halkın önünde tekrar asılmasına karar verdiğimiz zamanlar da oldu- sonrada en ufak bir çıkar meselesine gelince iş, bizde müslümanız diyerek onları peşimden koşturup yıllarca kandırdım...
-Ben Çinli bir komünistim; Her yıl dünyanın gözünden uzak olan doğu türkistan'da insanlar müslüman oldukları için onların müslümanlığın gerektirdiklerini yaptıkları taktirde tutuklanıp idam veya ömür boyu hapsedilmesine hüküm verilen kanunları yasalaştırdım. Çünkü benim sistemimde eşitlik vardır, özgürlük vardır lakin müslüman olmak yoktur eğer müslümansanız sizin yaşamaya hakkınız yoktur.
Ben çok samimiyim neden mi? Çünkü ben Müslüman değilim!
güncel Önemli Başlıklar