bugün

Artık utanmiyorum kendimi direk suclu hisediyorum bu dine mensub olmakla, bu dine cok kücük destek verdiysem bile. eskiden sadece utandıgım günler vardı tüh o da gecti. Benim komşu müezzinde artık ezan söylemicem genclere böyle boktan bi inancı empoze edemem dedi ama islam barış dini sen bakma millet yaptığına dedim, \"siktir lan\" dedi.

Tanim: bir serzenişdir.
ben utanmıyorum. iki tane salağın işi bir dine mal edilemez. eğer öyleyse hitler ve sırp kasapları, cezayir soykırımını yapan fransızlar hristiyandı. yahudilerin yaptıkları ortada. stalin ateist onun yaptıkları da ortada. kısacası bir hiçbir din ya da inanç teröre hizmet vermez.

ayrıca boka harama silah vermeden önce düşüneceklerdi bunları. boka haram üzerinden bölgedeki sömürü düzeni devam ediyor fransızların. ışidden ucuza petrol almadan önce düşüneceklerdi bunları. velhasıl kelam utanıyorsan da çıkabilirsin dinden kimse seni zorla tutmuyor.
Utandan müslümanım (teröristim) diyenler var lan hala.
(#33259524)bir degil iki degil,21. Yüzyılda milyonlarca yanlış uygulayan var. Halen yok:"bir kişi yapınca isleme maledemeşsiniz". hehe.