bugün

mis haci yağları sürmüş ağzı içki kokmaz tertemiz insanlardır.
Gül kokulu bir peygamberin ümmeti.
göreceli kokudur. çok temiz ve mis gibi kokan müslümanlar da gördüm sincap ölüsü ve kaşar peyniri karışımı bir kokuyla dolaşan müslümanlar da. aynı şekilde ateistlerde de benzer örnekleri verebilirim. demek ki neymiş kokunun dinle imanla kitapla kitapsızlıkla alakası yokmuş.
Müslüman günde 5 kere temizlenir ve haliyle güzel kokar.
Keşke o süründükleri şey güzel koksa selia mide bulandıran burunda geçici hasara yol açan bir şey lan o.
güzel olmalıdır, müslüman geçinen hacı hocalar, sakallılar, sarıklılar yanımızdan geçerken zehir gibi kokuyolar. Tezata bakar mısın arkadaş ya?
vardır.

böyle at kokusu ile ölmüş karga kokusu ve çürük yumurta kokusu arasındadır.

koskoca hacı sakallı bir adam. nasıl leş kokuyor nasıl leş. deodorantta domuz şeyi varmış kullanmıyormuş. lan amk sabunda da mı domuz var dayı. hacı kokusu sürüyorum evlad diyor. amk ter kokusuyla birleşince o 50 kuruşluk hacı kokusu oluyor sana manda sidiği kokusu. nasıl bir iğrençliktir. şu sıcaklarda adam koltukaltından bele kadar ter atmış. iğrenç resmen. abdest alıyorum diyor haftada 1 kez de yıkanıyorumuş. pehh midem kalktı şerefsizm
hacı yağı ile gül suyu karışımı bir kokudur.
ateiste bak. 1 tane dede görmüş herkes aynı sanıyor. namaz kılanı senden daha temiz. ondan naber?

(bkz: kafan güzelmiş güle güle kullan)
ayda yılda bir yıkanan cenabet (ilişkiden sonra yıkanmamak) dolaşan ateistlerin örnek alması gereken mis kokudur.
küf, toz, ter, ayak karışımıdır.