bugün

Karşılıklı saygı olduktan sonra sorun yaratmayacak eylem, ancak bağnaz biriyse o sizi değiştirmek isteyecektir.
harbi müslümansa, piyangoda büyük ikramiye.
ulan ne fark eder müslümanı ,hristiyanı ... önce adam olun adam !
tengri düşmanımın başına vermesin.
Iki ayri dine mensu bir evlat olarak hic bir zarari yoktur tabi burda avantajli olma dururmum annemin musluman olmasi gunah dir diyen cok olmus zamaninda cok ta fifi gul gibi sulaleyiz.
%99 ihtimalle inanç gibi kritik bir konuyu hiç irdelememiş birisiyle hayatınızı birleştirdiğiniz anlamına gelir. çünkü ülkemizdeki müslümanların %99'u muhtemelen hiç kuran-ı kerim okumamıştır. okuduysa da yanlış anlamıştır zaten. yani güzel kardeşim, müslüman ise çok büyük ihtimalle kofti müslümandır, tatlı su müslümanıdır. dinin gerektirdiklerini bilmez. emrettiklerine uymaz. açıp okumuşluğu yoktur. çoğunluğun müslümanım dediği yerde doğduğu için müslümandır yani. bu tip insanlardan da uzak durun.

ha araştırmıştır, okumuştur, biliyordur, inanıyordur ayrı. saygımız sonsuz, bu yüzden %99 ihtimalle dedim zaten.

benim cahile tahammülüm yok. at gözlüğü takanlara tahammülüm yok. mallara tahammülüm yok. ama inançlara saygım var, okudum araştırdım inandım diyorsa saygım var.