bugün

başlıktaki ve alttaki link gibi müjde ile verilesi haberdir...
(bkz: http://www.reyhaber.com/e...ti-secmeli-ders-oldu.html)
kurdukları bombanın ellerinde patlayacağından habersiz politikacı kararıdır.
başka seçmeli ders olmayacağından dolayı müfredat dersi gibi işlem görecek fiyaskodur.
hatta eminim ki bu ders bir fişleme yöntemidir.
Kuranı bilmiyorum ama peygamber hayatı öğretilirken orda olmak isterdim.
allahu ekber vuhuuuu
Diğer seçmeli derslerin niye bu kadar coşkuyla karşılanmadığını düşündüğüm durumdur. Belki de başka seçmeli ders yoktur, müfredata girmemiştir de ondan.
"müjde mi?" tepkisiyle karşıladığım haberdir.

o seçmeli olan dersler ile insanların arasına birde dini sokacaksınız tam olacak, hepimiz rahatlayacağız. sen seçtin o dersi, diğeri seçti, öbürü seçti ama sınıfta bir tek seçmeyen

mehmet bey'in oğu ali.
+ vay ali can ali,
zülfikarda kan ali,
neden seçmedin bu dersi ali?

- ^+%^%&ZZSS!!!

+ hımm; mazeret değil ali,
kafir misin sen ali?
allahsız mısın ali?
uydunuz mu çocuklar?
kafirmiş küçük ali,
arkadaşınız ali...

ali fişi tut!
tut ali tut!
fişlen ali fişlen!
ailenle fişlen!
ye ali ye!
bu haberleri ye!
yut ali yut!
bu yalanları yut!

müzde allahımıza hamdolsun seçmeli ders oldu kuran yarabbim dinimiz amin ey müslüman!
zorunlu seçmeli kavramıyla hayatımıza girecek olan derslerdir sanıyorum. şahin k usulü anlayış ile.
kuran ve peygamberin hayatını bilen nesiller nihayet dini kullanarak üç kağıtçılık yapanlara oy vermeyecektir şükürler olsundur.
korkulacak bir şey yoktur.
şecmeli ders diye bi kavram yok. zorunlu olmus o. nerde kaldı ülkemdeki özgürlük? neden hala diretiyorsunuz islamiyet hakkında. bırakın herkes kendi bulsun dogru yolu. size ne.
insanın yaşadığı ülkede dinini öğrenmesi kadar güzel birşey yoktur sanırım.ama bunu yobazlık sayıp karşı çıkan insanada bir çift lafım var.Amerikada mecliste,nikahta vb. organizasyonlarda incil üzerine yemin ettiklerini hatırlatırım.onlar yapınca batılı biz yapınca yobaz oluyoruz.işte ben buna karşıyım.