bugün

bir "götveren" ( hatun ise kaltak) turnusolüdür. genelde işini düzgün yapan insan evladına "parazit" bir takım "yavşak" tarafından atılır. 100 - 200 kişi çalıştıran "kurumsal" lardaki en yaygın pusu yöntemidir ve yapan şerefsizin "halli" dinen caizdir. bunu kalkıp da 10 - 15 idari personelli sikimsonik şirketçiklerde yapan şerefsizlerinse katli "vacip" tir.

barda tuvalete gittiğinizde yanınızdaki hatuna hallenen şerefsiz veya servis şoföründen, satın almacıya ordan bölge sorumlusuna dek herkese sürttürüp sonra da "adam gibi adam yok" diye beyninizi siken "sürtük" "müdür cc'li mailci şerefsizler"in alt kümesidir. ebeveynleri evli olsalar da anneleri sık sık kaldırımlarda işe çıkarlar.
daha kötüsü için
(bkz: müdür bcc li mail)
(bkz: bcc de saklı ibne)
(bkz: acil durumda kırınız)
ilkokul yıllarında, "örtmenim tamer benim kaadıma bakıyooo"

ortaokul yıllarında, "örtmenim cemil bana siktir dediii"

lise yıllarında, gizlice müdürün odasına gider "hocam seyfi, selim bide coşkun sigara içiyolar. pelin'le salih de çıkıyolarmış"

örneklerini çoğaltabileceğimiz ispikleme eylemlerini gerçekleştiren totoş gün gelir ve büyür. iş hayatına atılır, hasbelkader bir bilgisayar ve masa sahibi olur ve ardından gelsin müdür cc'li mailler.

tanım; ağır ibneliktir.
gereksiz olanları çok fazladır. özellikle yalamalar için olmazsa olmazdır.
ve fakat bana işlememektedir, hiç siklemiyorum açıkçası. nokta.
(bkz: bizim müdür göt müdür)
pezevengin, pezevenk cc li mailler göndermiş halidir.
güncel Önemli Başlıklar