bugün

bi zikime yaramayan albüm yapanların, cırlak sesli taş hatunların uçankuş röportajlarının kafa cümlesidir. geleceksen gel daha ne haber veriyorsun!
- müziğimle bir yere gelmek istiyorum
+ nereye mesela?
- ne biliim, böyle sezen aksu, nilüfer gibi olmak istiyorum
+ bu sesle mi?
- ne varmış ki sesimde?
+ bi skim yok işte, onu anlatmaya çalışıyorum
- ne tavsiye edersiniz peki?
+ yuvarlak vücut hatlarına sahipsin. bunu kullan derim
- ama nasıl olur?
+ naz yapma fingirdek, içinde var senin belli. memişleri ön plana çıkaracaz bu albümde. ilk klipte havuzdan çıkıp memelerini kameranın içine kadar sokacan.
- ama müziğim?
+ müzik de olcak yavrum, merak etme. ikinci klipte de göğüsler
- neden yine göğüsler?
+ göt leğen gibi sende maşallah, o hep geri planda kalmalı..
ALBÜM YAPAN MANKEN SÖZÜ. *
- müziğimle bir yerlere gelmek istiyorum!

- aslanım ben yalova kavşağına kadar gidiyorum. oraya kadar atarım seni . ama davulunu koyacak yer bagajda. işine gelirse.

- ama müzik.. gelmek.. müziğiyle bir yerlere gelmek!

- valla anacım ben sana o zaman erol köse ' nin msn ini vereyim. o gelsin alsın seni burdan. alla alla manyağa bak.
taş hatunların, yakışıklı bıçkın mahalle delikanlısı havasındaki insanların nerdeyse her çıktıkları programda haykırdıkları laf. be akıllı sen zaten nereye gelmişsen oranla buranla, gözünle kaşınla gelmişsin bari sesinin rezil olduğuna inanmıyorsun, dış görünüşün yüzünden oralarda olduğunu inkar edip kendine haksızlık etme.
(bkz: müzik seni çağırıyor)
bazı albüm yapanların yaptıklarıyla, vücuduyla, sevgilileriyle, saçmalıklarıyla, vs vs yeterince gündeme gelip kendi reklamını yaptıktan sonra albüm çıkarırken söyledikleri söz. * bir de çıkardığı bir sürü bir sürü albümle gündeme gelmiş kişilerin verdiği mesajdır, söylenmesi saçmadır zaten şarkılar güzelse onlar gündeme gelecektir.

(bkz: poposuyla gündeme gelmek)
(bkz: sevgilisiyle gündeme gelmek)
(bkz: iftira ile gündeme gelmek)
(bkz: boş işler)
(bkz: boşum hayatımın erkeğini arıyorum)
güncel Önemli Başlıklar