bugün

ulusal kanalın organize ettigi bir konferansta chp li birinin agzından çıkması muhtemel söylemlerdir. Chp ye oy veren müslümanlar kendinizi tekrar tekrar sorgulayınız.
+muhammed başaramadı siz mi başaracaksınız hacı?
rte- bi denesek diyorum
(bkz: ulusalcıların omurgasızlığı)
yine bir "düşman yarat.ardından onun yaşam alanını kısıtla.ta ki ölene kadar." mantığıyla oluşturulmuş deli saçması tespit taşıma işlemi.ne kadar çabuk benimsediniz usa patentli politikaları yahu.aklı başında hiçkimse böyle saçma bir cümle kurmaz.eğer kurmuşsa biri böyle bir cümleyi o zaten aklı başında olmayan kimse sınıfındadır.aklı başında olmayan kişinin tespitini a.k partisi yandaşı olmayan herkesi suçlama adına sözlük sayfasına taşıyan kişi de bence aklı başında kişi sınıfında olamaz.artık neresinde kendisi karar versin.
(bkz: chp linin biri)

chp'linin birinin tam bu cümleleri kurduğu sırada, akp'linin biri ise muhammed yaşıyor olsa oyunu akp'ye verirdi hatta kömür dağıtımında bizzat rol alırdı dedi. mhp'linin biri durur mu? ccc muhammed ve 40 mucizesi ccc isimli kitabın tanıtımını fırst bu fırsat diyerek yaptı. muhammed'in kürt olduğunu ve molotof kokteylinin mucizelerinden birisi olduğunu iddaa eden bdp'linin biri ise üşüyoruz muhammed reyiz yazılı pankart taşıyan bbp'linin biri tarafından yumruklandı.
chp'li biri demiş.

salla.

düzeltiyorum: yine sallamıyorum la haha.