bugün

Bu konuda bilgim yetersiz ancak bu kesim için süslüman ifadesi de kullanılıyor. artık tesettür ve muhafazakarlığın da bir sektörü oluştu. artık insanlar muhafazakar şıklık konusunda yarışır oldu. kimsenin giyim kuşamı umrumda değil. 28 şubat döneminde, öncesinde ve sonrasında bir başörtüsü meselesi yaşandı. özgürlüklerden bahseden bir arkadaş hâlâ başörtüsünün anayasal bir hak haline gelmediğinden bahsetti. şimdi düşünüyorum da kim kimin için mücadele verdi?

edit: bu başlığa konu olan ifadeyi daha önce bu alanda ürünleri olmayan bir firma koyunca dikkatimi çekmesi sonucu bir kez daha düşündürmüştür.
Bir terim. Refah içinde bir halkın kadınlarının elbette hakkı olan bir şeydir. Bu yozlaşma falan değil asla o örümcek ağı bağlamış beyinlerinizi azıcık çalıştırın. Süslenmek bir kadının en doğal hakkıdır bu müslüman kadını dininden çıkarmaz imanından etmez. Müslüman diye ille de pejmürde gezmek ille de kapkara çarşaflara bürünerek kendini gizlemek zorunda değil. Unutun bunu.

insan gibi giyinmeye başladı kadınlar daha neyi araştırıyorsunuz neyi sorguluyorsunuz.

Bence siz çok kıskanıyorsunuz bu kadınları.
muhafazakar şıllık diye okudum ve başlığa tıkladığımda türbanlı ifşası beklentisindeydim.
güncel Önemli Başlıklar