bugün

-laiklik ne saçma bir düşünce değil mi?
+
-Bence de haklısın. Ne bok oldugunu bilmesem de saçma geliyor işte.. Senin de bilmediğine sevindim.
+
-Ne güzel rengin var senin öyle? Yeşil yeşil...
+
-Allah ne güzel şeyler yaratıyor öyle... Sana bir sır vereyim mi?
+
-Ben egeli erkeklere bayılıyorum. Çok efe adamlar bizimkiler gibi çirkin ve arkadan vuran kalleş tipler değil. Ama ben yine de arkadan vurmasını istiyorum bana.... Beni alacak şakirt bekaretime önem veriyor. o da isterdi bunu.. Hatta o da geçenlerde kendisine arkadan vurdurmuş.
+
-evet haklısın egeli erkekler ibne değil erkek s.kmenin erkeklik olmadıgının farkındalar.
+
-belki de kıskanıyordur beni şekirt nişanlım. o da çok seviyor egelileri ama hiç biri onu kabul etmez biliyor bunun için uludağ sözlükte paso saydırıyor. bu aramızda sorun olabilir mi?
+
- ah dogru sen varsın olmadı seni ben sokarım ona...
+
-hmm haklısın ilk önce kendime sokmam gerekir ki anlayayım zevk alacak mı diye. Gerci gecen gün annem ve babamın beraber ce seni soktuklarını gordum.
+
- doğru o sen değilsin. kayboldu gitti on içlerinde...
e hadi gel bakalım sen de benim içimde kaybol.
-bence soyunma oyle yapalım daha iyi oluyor

+...
Açtığı başlık tutmayınca ikinci entry giren kezban halüsinasyonu.

Salatalık he değişik fantezi.
ırak'ta gerçekleşmeyecek diyalogtur. zira ırak'ta el kaide tarafından kadınlara salatalık satışı yasaklanmıştır.

http://www.radikal.com.tr...isine_girmeyecekti-893202
-su actıgı baslıgın tutma gibi bir tutkusu oldugunu dusunen yazar için ne düşünüyorsun salatalık?

+....

-Ben de öyle düşünmüştüm. Bence o da bizim gibi muhafazakardır ne dersin.

+.....
(bkz: bura face yada forum değil kardeş) denilebilecek yazar diyalogu
-neden başlık açtın?
+sizleri kötülemek için.
-biz sana batıyor muyuz?
+...