bugün

bana yaptıkları durumdur. hiçbir yanlış şey yapmadığım halde çaylak yapmışlar bir derdim var butonundan kendilerine pm attım cevap verirlerse sevineceğim. vermiyorlarsa da 1 yazar kaybedeceklerdir, he 1 yazar onlar için bir şey ifade etmiyorsa bu onların ayıbıdır.
hiç bir şey yapmadğın için çaylak yapılması da olabilir. Tıpkı 50 km/h hızla giden aracın önünde virajlı yol varken hiç birşey yapmaması gerekir.
Var böyle bir durum alenen birşey yapılmadan keyfiyen yapabiliyorlar. Yahut herhangi bir arkadaşının damarına basmanız yetiyor.
12 mayıs 00.40 sularında başıma gelmiş enteresante durum. Komik olan benim dışımda 2-3 yazarın başına daha aynı olay geldi.

Ne birilerine sataşma ne şahıslara küfretme ne bir yazım kuralı ihlali vs. hiçbirini yapmama rağmen hesabıma girip "bugün" paneline basar basmaz karşıma "tel no ver seriii!" Ekranının çıkması bir oldu.

Bugün hesabım açıldı herhangi bir entry'im silinmiş mi falan diye de baktım hiçbir şey yapılmamış tamamen birilerinin isteği doğrultusunda keyfiyen yapılmış bir hareket.

Sözlüğün yozlaştığını biliyordum da bu kadar ele ayağa düştüğünü bilmiyordum. Şimdi yakın bir dostumun hepinizin annesine küfredip neden sözlükten çekip gittiğini daha iyi anladım.

Birilerine sataşmamak, trollük yapmamak, popüler olmamak kendi yağında kavrulup kendi öznel fikirlerini belirtmek suç olmuş. Kimin zoruna gidiyor bilmem ama gitmeye devam etsin.

Özgünlüğümüz ve fikirlerimizden ödün verecek değiliz.
Moderasyonun gözüne kestirdiği hatun yazarlardan telefon numarası isteme yöntemidir.

Hmm bu kayıt olurken numara vermemiş, güzel birseye de benziyor.

Yarrock kürrek sebeplerden çaylak edildiniz telefon numaranızı verin.