bugün

sekizinci neslin farkını anlayıp bir an önce o gruba dahil olmak isteyen, eski birinci nesil şimdiki sekizinci nesil yazar. gerçekten çok mutluyum. hani bütün sevdiklerimle şu an ağrı'da iftar sofrasına oturup coca cola'yla orucumu açsam bu kadar mutlu olmam...

sözlüğün seçkin ve altın nesli sekizinci nesilin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum. başta beni kırmayan moderatörlere ve cemiyette beni destekleyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. fani dünya. isteklerimizi, mutlu olacağımız şeyleri ne olursa olsun hiçbir engel tanımadan yapalım.

ölüm tehditleri, cemiyetten silinme, yakınlarımın gözünü korkutma gibi ne oldum delilerinin izledikleri politikalar beni yıldırmadı. burdayım, işte buradayım, aranızdayım. artık ben de sizden biriyim. eminönü'nden akbil dolduran mustafa'yım, pazardan karpuz seçen hasan abiyim, çiçek pasajında fasıllara giden zihni bey değil güngören'de bardak mısır yiyen ahmet'im artık. artık ben de hür kuşlar gibi ait olmak istediğim yerdeyim. insana insan olduğu için değer verenlerin yanındayım...
bana 1000 tl verin sözlüğü terkedeyim dedirten önermedir.

(bkz: bir daha gelirsem siksinler)
sözlüğü mü alıyoruz mübarek. 1000 tl verecek olan varsa 8. nesil yazarlığım satışta buyrun. *