bugün

bir derdim var yoluyla benim de şimdi öğrendiğim nedendir ve yansıtmak istedim;

bir derdim var:
--spoiler--
bir sorunum var aslında bu tüm uludağın sorunu ve cevabını gerçekten merak ediyorum mesela en basitinden (bkz: öpüşürken taşakları avuçlamayan kız) gibi başlıkların hiç kimseye bir faydası olmaksızın bir çok kaliteli yazarın da sözlüğü terketmesine sözlüğün kalitesine doğrudan etme etmesine neden olurken niçin bir yaptırım uygulanmıyor?
--spoiler--

el cevap:

--spoiler--
bu tür başlıklar formata aykırı değil. görmek istemeyen yazarlara da saygımız sonsuz ki bu nedenle başlık engelleme hakkı verilmiştir. bu tür başlıklara yazan yazarlarımız da var ve bizler benzeri bazı başlıklar için silme işlemi yaptığımızda, yazma haklarını savunmakta ve formata uygunluğunu sorgulamaktadırlar haklı olarak. sadece bu başlık için cevap verecek olursak, evet formata uygun. ancak bazı başlıklar var ki bizler de mutlak surette işlem yapıyoruz. hassasiyetinize saygı duyuyoruz ancak format kapsamında işlem yapmakla yükümlüyüz sayın yazar.

iyi geceler dileriz.
--spoiler--

şahsi fikrimce moderasyonumuz yatmıyor gerekten çalışıyor ama bu konuda biraz daha sert davranmaları gerekir diye düşünüyorum.
edit: eksileyen güzel kardeşim ben ne trollum ne de moderatör sadece moderasyonla aramdaki bir konuşmayı buraya yansıttım.
trol başlıkları engelledim sol frame kız gibi oldu aq bomboş.
moderasyonun "şekli düzgün olsun da içeriği o kadar önemli değil" diye düşündüğünü gösteren neden.
(bkz: money)
başlık kalmayacağından korkmalarıdır.
izin vermek sayılmaz aslında.

(bkz: moderasyonun şu an fosur fosur uyuyor olması)
önüne geçilemeyen bişey olduğu için olabilir.
güncel Önemli Başlıklar