bugün

efenim malumatınız bu moderatorler sıkı yazarlar. yani adamlar bu yazma işini biliyor. lakin mod olduktan sonra eskisi gibi yazmıyorlar.
haklı olabilirler belki bilmiyorum o duyguyu yaşamadım belki yanlış anlaşılmaktan korkuyor olabilirler yahut onun yazdığı şeyin aynısını ben yazsam gelecek tepkiler farklı olacağından yazmıyor olabilirler ama bu büyük bir sorun.

şimdi efendim malumatınız herkeste bir hoş görü eksikliği var ve yerli yersiz bu adamları suçluyorlar bilmiyorum haklı olabilirler haksız daolabilirler ben işin bu tarafında değilim ben bir tarafta değilim.

bunun sebebi bence modların kendilerini izole etmelerinden kaynaklanıyor. yani modlar eskisi gibi yamadıkları için daha doğrusu halkın arasına karışmadıkları için diğer yazarlar tarafından daha çok tepki çekiyorlar gibi. psikolojik gibi geliyor bana.

tıpkı halktan kopuk olan siyasi partinin halk tarafından daha çok eleştirilmesi gibi. ama öbür taraftan halkla iç içe olup ama büyük hata yapan kişilerin de kollandığı gibi.
malumatınız yerel seçimleri geride bıraktık ve karşımızda bir melih gökçek örneği var. şimdi örnek absürd olacak belki ama bence bu durum tam uygun. yani melih gökcek'e herkes karşı ancak adam halk tarafından seviliyorki secildi yeniden. onca şey yaptı deniliyor ama halk hala adamı tutuyor buna sebep sanıyorum halkın içinde olmasından kaynaklanıyor.

evet efendim moderasyona dönecek olursak moderasyonun daha fazla geyik konularına girmesi hatta tartısmanın içine bile girmesi gerekmektedir bu tepkileri azaltmak için nacizane bir öneridir kimine sacma gelir kimine mantıklı ama düşünmekte fayda var.

evet bu kampanyayı o yüzden başlatıyorum. moderasyonun geyik konusundaki basarılarını yazmıs oldukları diger entrylerden gorebiliyoruz. tekrardan eskisi gibi yazmaları uludagsözlük için çok iyi olacaktır hayırlı olsun.

şakacılara not: geyik ile alakalı espri yapana eksi veririm *
geyik bulun yapsınlar. * *
sözlükte kampanya yapmak kaldırılsın kampanyası ile çelişen kampanyadır.

delilere not: eksi verirsen eksi veririm.
+ abi geçen bir geyik bulduk, inanılmaz.
- yapma be olum. yarın hayvanat bahçesine götürelim. yazık lan hayvana. *