bugün

çok sevimli olanları vardır. bir kere giymek istiyorum ister kına gecem de olsun ister şu yeni çıkan çıtçıtlı gelinlikler gibi uzunken bir hareketle mini gelinliğe dönüşenlerden olsun giymek istiyorum .
hoş seçimlere konu olabilmektedir. aşağıdaki linkte kendim için seçebileceklerimden bir kısmı mevcuttur.

http://www.trendmodelleri...end-mini-gelinlik-modeli/
gerdek gecesi gelinligi cikartmakla ugrasmak istemeyenlerin tercihi. e gelin boyle olursa damat tabiki de gerdek namazi kilmaz.
olur da yaygınlaşırsa yeni gelinlerin kendi düğününden zevk almaya başlamasına sebep olacaktır.
zira uzun olanını giyen gelinlerin eteği kontrol etme ya da oraya buraya takılmasını engelleme gibi saçma bir görevleri var.
gorunus olarak daha hos olan gelinlik. altina giydiginiz ayakkabinin guzelligini de ortaya cikarma sansiniz var.
teee 64'te annemin giyerek baslattigi sonrasinda ablamin giydigi ve kismetse benim devam ettirecegim gelenegin esas elemani.
son zamanlarda moda olmaya başlayan gelinlik türü. benim de ilgimi çekmedi değil. bence gelinin boyu uzun değilse bunu tercih etmeli. çok da sevimli. *
örf, adet, töre, ahlak bırakmayan gelinliklerdir. şimdi çoğu yobaz diye tanımlama yapabilir, yobaz değilim. avradının götü başı gözükmesi hoşuna gidiyorsa sorun sendedir aslanım. adam olan adam ele mahremiyetini gösterir mi hiç lan.
toplasan 150 gram ağırlığa sahip gelinliktir. * * *
e bunun kuyruğunu kim tutacak dediğim modeldir. hoş gözüküyor ama gelinlikten ziyade gecelik gibi duranlar var.
eğer düğün bir restoranda yapılmıyorsa gereksiz bir gelinliktir. ikinci sınıf düğün salonlarında misket ve çeşitli halaylar için hafif ekşimsi kaçar.
düğünün yapılacağı mekana göre seçilebilecek gelinlik; salon düğünü yapacaksanız misafir bayanların abartılı kıyafetleri içinde sönük kalabilirsiniz kendinizi bir toplu fotografta hayal edin hele bir.

ha ben kalabalık olmayan ne bileyim teknede kırda bayırda bişeyler yapacam derseniz seçilebilir.