bugün

güzel, güzel olduğu kadar bahtsız, emperyalistlerin istediği gibi at koşturduğu ülkemiz türkiye elbette.

haber yurt gazetesi'nden.
habere göre, Suriye sınırına en yakın köy olan Hatay’ın Kızılçat köyünde, cami hoparlöründen imamın sesi yerine iki kişinin ibranice telsiz konuşmaları duyuluyormuş. köylüler caminin hoparlörüne karışan bu telsiz konuşmalarını bir aydır duyuyor ve bunu yetkililere bildirdikleri halde hiç bir önlem, bir müdahale olmuyormuş.

Konuşmaların bir bölümü şöyle imiş:

Uzun bir konuşmada, (Uzun uzun konuşup) Bizi 1974’teki olaylara döndürmek istiyorlar ve bizi devamlı kızgın göstermek istiyorlar. 7421 ve 2121’e döndürmeye çalışıyorlar. Bütün her şeyi bu olaylar üzerinden döndürmeye çalışıyorlar.
-2123 üstünden seni yönlendirmek istiyorlar (diğeri)
-Bütün her şeyi ona yönlendirmek gerekir ki 74’deki gibi 1174 ve 114. Benim ona açıp dönmem gerekir.
-Pozisyonun nedir? (Boğuk ses)
- Tekrar geri döneceğiz. Başka bir şey izah edeceğim sana (Ya da bana izah edebilirsin)
- Ben yolu bulacağım ve incelemeye alacağım. Ona göre söyleyeceğim sana (yön vereceğim)
-Seninle görüşmek istediğini söyledi. (Yürüme sesleri)
- Bunu sana izah edip geri döneceğim.
- Tamam, teşekkürler
- Orda olduğunu söylüyorsun. 2113- 2103 Ben sana haber vereceğim (Bu kodlarla ilgili haber verecek)
-Tamam saat 2’de görüşelim.
- Biz ne yapabiliriz? Kuvvetli olmamız gerekir. Ve ayarlamamız gerekir.
-Tahmin ediyorum ki biraz uzak kalıyoruz
-Orada ne yapıyorsun?
-2112- 2113- 2103 bunlara dönmeye çalışın. Ve bunları hatırlatmaya çalışıyorum. Ve ona göre sonuca varmaya çalışacağız.
-Ok tamam
-O biraz kuvvetli olup her şeyi ayarlamak istiyor
-2113’e dönmek için konuşmalar yapıyor

işte akp'nin türkiyesi bu sözlükçüler! akp emperyalizmin bölgesel ihtiyaçlarını karşılamaya amade bir iktidar olarak, ülkemiz topraklarının kapılarını mossad'a, cıa'ya, m16'ya sonuna kadar açmış durumda.

kaynak:http://haber.sol.org.tr/d...-minaresinde-haberi-59852