bugün

https://m.uludagsozluk.com/e/32212230/

bakın da öyle konuşun.
milliyetçilik de din gibi aptallık bence. askeri ücret alıp çocuğunun karnını zor doyuran insanların kendini " üstün ırk" zannettiği bir dünyada yaşıyorsak. milliyetçiliğin dinden farkı yok demektir.

insanları biri cennet pazarlayarak uyutuyor, diğeri üstün ırk olduğunu ona aşılayarak. ikisi de bir teselli, bir saçmalık ve boş uğraştır.
bir de bu geyik var. sığırların dilinden düşürmediği.

en basitinden şu an güneydoğu'da pöh ve jöh destan yazıyor. iti köpeği temizlerken can veriyor, kan veriyor. git sor hepsine tek tek %90-95'i ülkücüdür bu adamların. sen burda möllöyötçölör möllötö öçön höçbör şöy yöpmöyör derken onlar vatan için kurşun atıyor, kurşun yiyor.
0:00 1:34
iki tane tanıdığım milliyetçi geçinen piç var. ikisi de devlet memuru.

Mesai saati içinde dışarıda gezerler. Haksız yere devletten para alırlar. Devlet dairesinde yasak olan elektrikli aletleri kullanırlar. Torpil falan zaten gırla. Arada bu piçlerle içmeye gidiyoruz. Sizin gibi gavatlar yüzünden bu ülkede goministler artıyor Amına koduklarım diyorum gülüyorlar. Yüzsüz Amına koduklarım. irtibatı kesecem de ortak arkadaşlar var her sike geliyorlar.
milletimi her daim sevdim, yabancı kültürlere karşı korudum, geleneklerimi yaşattım, aslımı biliyorum, seviyorum ve koruyorum, milletim için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım.
şahsi hayatımı milli değerlerden üstün tutmam, kısacası var etmek, yükselmek ve yüceltmek için çalıştım.