bugün

"aksiyon ve cedel" kelimelerini çağrıştıran partidir.
oy vermeyenin vatan haini olduğu parti.
ülkesine sevdalıların partisi ama yönetimde sorunlar var. bu vatan sevdalılarını bu son kurultayda bir sürpriz bekleyebilir. ya tuğrul, ya m. akşener, ya s. ogan, ya, a. kenan tanrıkulu gibi....
kemikleşmiş bir oy potansiyeline sahip siyasi partidir. liderinin değişmesi halinde oy patlaması yapacağına gönülden inananların sayısı da yabana atılacak değildir.
Hepar ın ittifak çağrısına dötüyle gülen partı.

yüzde 1 bile karşılığı olmayan bir partiyle ittifak kurarak güçsüz gözükmez istemeyen partidir.

kaldı ki o yüzde 1 bile etmeyen oyun %75 ide mhp tabanındaki hoşnutsuz kimselerin genel merkeze tepki olarak verdiği oyları oluşturur.
liderinin değişmesi halinde oy patlaması yaşayacağı kesin ancak bahçeli amca koltuğu bir türlü bırakmıyor.

sinan oğan veya meral akşener'den herhangi biri partinin başına geçse çok iyi olur.
kürtler dün musulda çoğunluğu türkmen 1300 kişiyi öldürdü...

mhp bir ses ver lan bi "tıssss" de bari...

https://twitter.com/IrakT...status/559122334897156096
çok büyük patlama yapacak parti.
%0,00001 oy oranına sahip partilerle ittifak yapmadığı iktidar olamayacak partiymiş.

(bkz: kelin ilacı olsa başına sürerdi)
çok şükür şimdiye kadar başka bir partiye oyum nasip olmadı olmazda.

devlet bahçeli adı gibi bir devlet adamıdır. Ülkücüleri pasifize etmemiştir aksine ülkücüleri yok yere heba etmemiş onları ite çakala harcatmamıştır. hayır çok merak ediyorum bu ihanet sürecinde ülkücüler sokakta ne yapacaktı? lan oğlum siz ülkücüleri komando taburu falan mı sanıyorsunuz? adam tsk yı kuklası yapmış polisi kuklası yapmış devletin her kademesine sızmış... ülkücüler ne yapacaktı? sanıyorlar ki hepimiz keleşle geziyor ceplerimizde ikişer adet el bombası istihkakımız var.
Ulkede milliyetciligi ayakts tutan tek parti..Su çözüm sürecinde yapilan politikayi guzel bir şekilde isleseler oy oranini artiracak parti.. 
yarın sokağa inip bazı olayları kaşısa 6 aya seçime gerek kalmaz.
Mhp ve Ülkücülerden nefret eden Türkeş hakkında en ağır hakaretleri söyleyen fetoşun adamları tarafından gaza getirilmeye çalışılan parti.
fetoş severler ülkücü camia sizin rahmetli Türkeş'e faşist, Menderes'in katili dediğinizi unutmaz boşuna onlardan medet ummayin.
Mhp'li idim. Artık Hepar'lıyım.
En sevdiğim parti çünkü en çok bunun Başkanı güldürüyor.
bazı ergenler tarafından hepar ile ittifak yapmadığı için eleştirilen parti.

ne yapsaydı, partiyi kapatıp hepar'a mı katılsalardı?

hepar'ı ve pamukoğlu'nu tutan yok, mhp'nin kapıları milliyetçi çizgideki herkese açıktır, gelip katılabilirler mhp'ye.

evet, mhp'yi ben de eleştiriyorum, bazı uygulama ve davranışlarını, daha doğrusu hareketsiz kalmasını ben de eleştiriyorum. ama şu gün şu saatte milliyetçi ve vatanseverlerin oy vereceği yegane oluşum mhp'dir.

hele bir mhp'yi iktidar yapalım, ondan sonra düşünürüz.

heparlılara tavsiyem, oylarını boşa atmasınlar. şu an bizler için alternatifi olmayan tek adres mhp'dir.
mhp=bdp iki parti de ırk temelinde siyaset yapıyor. bırakın bu işleri. gelin bütün siyasilerin kafasını keselim. (bkz: ebubekir el bağdadi)
Ne kadar oy versemde kazanamiyo.
milliyetçiliği şu hareketten ileri gitmeyen hareket partisi. görsel
milliyetçiliği bozkurt hareketiyle kısıtlı kalmış parti diyorlar kendisine... tabi yaş itibariyle 20'yi dahi geçemeyen veya yeni geçmiş veyahut 30 yaşında olup milliyetçiliğe yeni heves etmiş güvenlikli site çocukları milliyetçi hareketin ve ona gönül vermiş dava adamlarının sokaktaki, üniversitedeki, dağdaki, düz ovadaki mücadelesini bilmeyebilir. ama saygı duymak zorundasınız.

Bugün üniversite de eylem yapmaya çekinen komünist-kürtçü enikler varsa bu hala Ülkücülerin teşkilatçılığı ile alakalıdır. haddinizi bilin adam desinler.
dünyadaki bütün ırkçı hareket partileri kapansa keşke...
turkluk bunlarin eline kaldiysa vay halimize. abd tarafindan kurdurulmustur. amaclari kurt milliyetciligini koruklemektir. vede ataturk mililliyetciligini geri plana atmaktir.

gercek basbug mustafa kemal AtaTurktur.
türkiye cumhuriyeti var olduğu sürece bu parti de var olacaktır.
türk kültürünün arap kültürü içinde yok ve asimile edilmesine ses çıkarmayan ve bunu zamanında önlemeye çalışan Mustafa Kemal'in ve devrimlerinin sözünü bile etmeyen bir partiye ne kadar milliyetçi denebilirse o kadar milliyetçidirler...
bünyesinde bir çuval işe yaramazı, bisküviye piskevitt diyen adamları barındıran yıllardır muhalefet bile yapamayan bir parti değil oluşumdur.