bugün

kafa karıştıran durumdur. piçliğine bırakıyorlar efendim. kesinlikle piçlik olsun, muziplik olsun diye. iki üç kişi kalpten gidince cenazelerini seyredip orgazm oluyorlar topluca. başka bir açıklaması yok bunun. futbolda da basketbolda da geçerli bu durum. ulan hangi maçta gördünüz, maçın bitimine dakikalar kala maçı kopardığımızı? geçen emre belözoğlu 5. dakkada golü attı diye gol sevinci ayağına ayaküstü siktiler adamı orda da mı anlamadınız? hadi onu geçtim euro2008 de de anlamadıysanız bunu yuh derim size zaten. semih mesela her saniye gol atabilen bir futbolcu aslında. ama atmıyor. sırf piçlik olsun diye atmıyor... tipine de baksan efendi çocuk dersin ama... cık cık cık!

edit: ben de bu entry i sırf piçlik olsun diye 23:55 de yazdım mesela. oluyo böyle şeyler.
Almanların geçen sene, "türklerin maçlarının tamamını seyretmeye gerek yok, son 10 dakikayı seyretmek yeterli" demesinin sebebi.
eurobasket 2009 polonya türkiye maçını kapsamayan durum.
özellikle basket ve futbol maçlarında sıkça rastlanan hadise. neden son ana bırakıp, insanı kalpten götürüyorsunuz. yazık değil mi halkımıza? *
Yumurta kapı türk üçgeni. Kanmıza işleyen özellik.