bugün

vekillere 'ayricalık' hikayesine önce imza verip sonradan imzayı çekmek imza vermekten daha beter iş. "halk uyanmasa iyiydi" hesabı..
--spoiler--
ARKADAŞLAR. ŞiMDi GRUP BAŞKANVEKiLiMiZ OKTAY VURALLA KONUŞTUM. MHP MECLiSE SUNULAN MiLLETVEKiLLERiYLE iLGiLi TASARIDAN iMZASINI GERi ÇEKMiŞTiR. BiLGiLERiNiZE...

mhp kayseri milletvekili yusuf halaçoğlu
--spoiler--
--spoiler--

Arkadaşlar. MHPnin imzasını geri çekmesine karşı, "keşke" ile başlayan cümlelere bakıyorum.Keşke geçmişi anlatır. Önemli olan halkının tepkisine olumlu cevap vermek değil midir? Diyelim ki MHP hata yaptı. Hatadan dönmek mi, dönmeyip devam etmek mi iyidir. Bunu görmek bile bir fazilet değil midir? Diğer partileri de görelim olur mu? MHP bu tasarıya imza koyarken halen milletvekilleri için uygulanmakta olan bazı hususların iyi niyetle yasalaşmasını amaçlamıştır. Ancak kamuoyundaki algılama ve sunuş farklı bir yere götürdüğünden imzasını geri çekmiştir. Konu parasal da değildir. Ben yine şunu söylüyorum. Şahsım olarak daha önce de yazdığım gibi bu yasaya imzayı doğru bulmuyordum. Doğru olan yapılmıştır. Tepkini şimdi diğer partilere yöneltin.

kayseri mhp milletvekili yusuf halaçoğlu
--spoiler--