bugün

tam da seçim arefesinde mhp adaylarının kasetinin piyasaya sürülmesi üzerine kızıyormuş, ayıplıyormuş numarası yaparken içten içe sevinçten havaya uçup, sanki orgazm oluyormuşcasına titreyerek, göbek atma isteğiyle dolup taşmasıdır.
onlar karşı tarafla mutabık bir ilişkide olmazlar direk tecavüz ile işi hallederler.
(bkz: cemaatçilerin kaset olayına çok sevinmesi)
akp'yi bu yönden takdir ediyorum, .diğer partilerin siyasetleri, gündemleri anlık iç çatışmalara kavgalara gizli oyunlara bağlıyken akp fire vermeden iç çatışma yaşamadan en zor durumları atlatabiliyorlar.
zil takıp oynamayan akplilerdir. zira kasetleri servis eden cemaat ve hükümetin kendisidir. olaydan gayet de haberleri vardır.

edit: ama buna inanmamak ciddi düşünce bozukluğudur. akp mhp oylarına göz dikiyor. sonra nedense sitenin birinde hep aynı açılarla çekilmiş, pürüzsüz net kayıtlar çıkıyor. salak olmayın efendim... ya da salak olacaksanız da insanları salak sanmayın.
"40 yıldır siyasetçiyim, böyle sikişken party görmedim"
sonra da kendilerini müslüman parti diye nitelendirenlerdir.müslüman müslümanın ayıbını örtmeli, o ayıbın üstünden rant sağlamaya çalışmamalıdır.(bkz: http://www.facebook.com/?...490502133377&comments)
güncel Önemli Başlıklar