bugün

akp'li aklı, zekasına bir örnektir. kuran'a saygı mı ? büyüklerinde yok ki ayak takımında olsun.
böyle boş işlerle uğraşan adamlar biraz olsun müslümanların birlik olması için, sevginin dünyaya hakim olması için biraz çaba gösterse herşey hallolucak.
dostum sen saçmalıyorsun bu huzurlu pazar sabahında.
Bu saçmalamasına yarın çıkıp açıklama yapacak bak ben simdiden yazıyorum bunu burda.

"Yeaa ben millet gülümsesin diye esprisine yaptım yeaa bunu da yazdım zaten insanlar çok oftoraci hedö hödö ..."

Ey amk salağı sen esprine malzemeyi kurandan mı buluyosun senin bu kitaba saygın bu kadar mı? ulan millet sizin gibi çakma Müslümanlardan çakma dindarlardan şekilcilerden ötürü dinden soğuyor lan müslümana laf atmak için bekleyen adama malzeme vermekten başka bi boka yaramıyonuz.
Ronaldo da hâdiste geçtiği için şaşırmadığım durum. (bkz: Buhari-126) (bkz: muslim-46)
Adam gazeteye troll başlığı açmış helal olsun ilk başlarda sadece internette bir eğlence sazan avlama hadisesi olarak başlayan trolluk bu noktalara kadar geldi.
Yıllardır yemeden içmeden trolluk yapan trolluğun tanınmasını gelişmesini sağlayan herkes rahatça koltuklarına oturabilir artık.
görsel
Napalım hacı messinin önünde secde mi edelim?