bugün

adam olan 2. mesajı atmaz net.
-Sesim geliyor mu houston?

(bkz: houston astronot diyalogları)
Zaten mesajına cevap vermeyerek sana mesajı vermiş çokta şaapmamak lazım. Konuşmak istemiyor net.
Ben aşağıladım onu. Bu yaptığım için kendimle gurur duydum.
"herhalde mesajım gelmedi" denebilir, denenebilir.
Ammaaann petrolll. Seray severin bir lafı var çok hoşuma gider;"beni kaçıran adam eşşekliğine doymasın" uğraşmayın bu kadar. Zorlayınca fıtık olur. Herşeyin doğalı güzel.
mesajıma neden cevap verilmediğini yazarım doğal olarak.
Önem arzetmemektedir. Bir kıza ilk mesajı atacak kadar ezik ve tipsizseniz bin tane mesaj atsanız ne yazar.
Mesaj silin, kudurtma efektli.
"ikindiye neden gelmedin hafız?"

bizde sevgiliye bile attığı kadar mesaj atılır azizim. bir kez cevap vermemişse beni zaten kaybetmiştir. otursun ağlasın.
tatlı sohbetler ...
"kezban mısın cevap versene"değildir ikinci mesaj atılmaz cevap gelmeyene kadar, tabii eğer arkadaşınız falan değilse çünkü arkadaş olunca ve cevap alamayınca cevap alana kadar seri mesaj atarım ben.
Ben hep 'kezban mısın cevap' versene yazarım.
Demek ki görülmüş..
"Yazsana orospu çocuğu"

Tek amaç kızın size herhangi bir cevap vermesi ise Genellikle işe yarar.
Kiz - erkek, mesaj atilmaz engel atilir ahaha.
dolar düşmüyor bari sen düş zalimin kızı..

evet.
Hayırdır yazüm yazüm cevap vermüün noldu götünnü gaktı.
https://images.vidivodo.c...08111741091227147.mp4.jpg

(bkz: tülayyyy ne olur geri dönnn sensiz yapamıyorumm)
Niye yazmiyosun kolun mu koptu sorusu sorulur kopmadi gibi sacma cevaplar verirse o kolla neler yapmasi gerektigini bilir o.
ben bir yıkık olduğum için ikinci mesajı göndermek acizliğinde bulunuyorum. lütfen kusura bakma.
Uyudun mu yoksa.
görsel
psst, neredesin? veya cevap vermemişsin, ? gibi mesajlardır. hatta en iyisi başınıza gelen bir olayı anlatmaktır. örnek:
erkek(e) kadın(k)
e- öyle işte ben de çay içiyorum.(18:44)
k-.....
erkek o sırada sık sık telefona bakar ve kontrol eder sonrasında sabrı ve kendini ağırdan satmasının seviyesine bağlı olarak:
e-off akbilimi düşürmüşüm ya :( (19:17)
k-nasıl düşürmüşsün?/ oha/ :D/...

buradan sonrası artık eski halini alır.
- dallamayım idare et.
pardon yanlış oldu.