bugün

işten istifa etmeden önce yapılması gerekendir. yahu işe başladığim günden beri gıcık oluyorum çocuğa, piç kurusu bir de r harfini söyleyemiyor iyice delleniyorum bir de ustune ustluk bok gibi boguk ses tonuyla sarki soylemeye calisiyor iyice cileden cikiyorum. kalkip kafasina sert yumruk darbeleri atmamak icin kendi icimde buyuk bir savasim veriyorum amk. siktigimin cocu bir ikizler burcuymuş biraz bundan dolayi da herhalde bir nefret var ona karsi icimde. amkdumun özürlüsü bu ikizler burcu insani cidden özürlü amk özürlü! yarın istifayı veriyorum bakalim. 2 yillik nefret birikimi kusucam amk. hadi dedik geri zekali, kafası calişmiyor, ozurlu diye diye alttan aldik sacma sapan konusmalarini, tavirlarini, dingilliklerini ama ben de bilendim artik. masa basinda 8 saat dilimi isirmaktan dilim kopma noktasina gelecek artik. amkdumun ozurlusu bak hala sinirliyim bir an once yarin olsun !
hiçbir problem böyle bir sürece girmeyi gerektirmez. iş dünyası profesyonel olmayı gerektirir. adalet varsa zaten tecelli edecektir.