bugün

türk kızı diyerek, kezbanlar kastedilmiş olup, sözlüğümüzde bu özellikleri barındırmayan bayan yazarlarımızın üstüne alınmamasını rica ederim. Tamamiyle mizah amaçlı yazılmıştır.

123.5 kiloyum. 1.55 boyundayım. Adım banu. Çok güzelim. çoğu erkeğin arzuladığı balık etli hatun fiziğindeyim. Erkekler benim için ölüyorlar. Bana sürekli özel mesaj aracılığıyla selam yazıp, nick altıma entry girip beni sikmek istiyorlar.

Çok korkuyorum. O yüzden hiç cevap vermiyorum. twitterda, facebookta falan aşklı meşkli fotoğraflar, sözler paylaşıp, beğenen, favorilerine ekleyen bi erkek olduğunda çok seviniyorum ama sikerler diye korkup hemen engelliyorum ya da suratlarına bakmıyorum.

Okulda hep benle tanışmak istiyorlar, ben pas vermiyorum.

genel özelliklerim ve düzenli olarak yaptığım aktiviteler arasında, bi beden küçük destekli sütyen giyip yere uzanıp kemik gözlüklerimle kendi fotoğrafımı çekip facebook, twitter ve bilumum sosyal medyaya yüklemek var.

Ayrıca dudak büzmüş, dil çıkarmış fotoğraflarımı da görebilirsiniz.

Gittiğim her yerde check-in yaparım foursquareden. Sonracığıma sözlükte sürekli twitter hesabımı paylaşırım. Check-inlerimi görüp yanıma gelmek için dm atanları da ya beni sikerlerse korkusuyla engellerim.

Yediğim yemeklerin fotolarını sürekli instagrama yükler ne yediğimi cümle alem bilsin isterim.

Otobüste arkamda duran amcaları bana fortluyolar yeaa diye videoya çeker bilumum sosyal medyaya yükler popi olmaya çalışırım.

Bacaklarımı almayı sevmem o yüzden streç pantolon giyer selülitlerimi meydana çıkartırım. Ama seveceğim adam kaslı ve kılsız olsun isterim.

Metroda, otobüste erkeklerin gözlerinin içine bakıp onlarla uzun uzun kesişirim, tanışmak isteyen olursa tokadı basıp ayy bena asılıyolar yeaa diye bağırırım. Sonra bu olayı kızlara anlatıp ne kadaar eğlenceli olduğundan bahsederim.

okulda bi erkek bana bakıyosa, abaza diye bütün kızlara olayı yayar ve o elemanı mimlerim ki, diğer kızlar sikilme tehlikesi yaşamasın.

regl olduğum dönem, sosyal meday ağlarına nutella, çikolatalı gofret fotoğrafları yüklerim.

işemem, sıçmam. Çok temizimdir. Her gün duş alırım ayağına yatar saçlarımda çok çabuk yağlanıyo yeaaa derim.

Türk erkeğiyle evleneceğime çalıya çırpıya sürterim daha iyi diyecek kadar abazanımdır ama belli etmem.

Böyle bir varlığım ben işte. Neyse gidip çikoleta yiyeyim biraz.

Not: biliyorum çok güzelim. Ama mesaj atmayın. Ben gerçek aşkı arıyorum. Engellerim. Pis sapıklar, çükbanlar sizi.

Edit: yazım hatası.
uzun ve anlamlı yazılar yazdığını sanarak türk kızının içler acısı halini açmış selamlamadır.
(bkz: okumadım kardeş durumumuz yoktu)
gönül dilerdi ki, kendisine yönelik yazılıp çizilenlere tepki olarak şöyle okkalı bişeyler yazan kız olsun. ama kız değilmiş. ibneymiş.
kezban diye isim mi olur. (bkz: eski yeşilçam ı cok izliyormuş arkadaş)
güncel Önemli Başlıklar