bugün

sıra dağların ardında görülen haşmetli oval tepeleri andıran bir durum. insanı büyük düşünmeye sevk ediyor.
http://collegepoison.com/...s/2011/11/Lucy-Pinder.jpg
Doldurulan külahın üzerinde, şapka gibi taşan dondurmadır.
vitaminin olduğu kısımdır. (bkz: vitamini kabuğunda)
(bkz: sözlükte abazanın çok oldugu)gerçeğidir.
güzel göğüsü görmekten hoşlanmak abazanlık değildir. kendi adıma konuşuyorum sütyenden taşan kısım seksi değildir, sıradan bir bodyden taşan kısım seksidir. taşmak kelimesi pek hoş değildir ayrıca ama daha iyi ifade edecek bir kelimem de yok gerçekten.

benim için kızı çekici kılan bir detaydır. ölçüsü kaçtığında ise itici olur bence.

abazanlık kısmına da gelirsek; cinsel arzu abazanlık değil olması gereken, olan normal bir insani güdüdür. anormal olan bunu kontrol edememektir. kontrol edemeyip dışarı vurana sapık denir ki kıza laf atmaktan tut da ördekten medet umana kadar gider bu; kontrol edemeyip içinde tutana ise efendi erkek denir ve bu tür de ilki kadar tehlikelidir. sağlıklı bir cinsel gelişim gösterememiş, cinselliği bastırılmış bireylerde görülür genelde bu durum.

benim içinse göğüsler bir kızda belden sonra fiziksel olarak önemsediğim ikinci yerdir.
ya gögüs basenleri fazladır kötü bir görüntü oluşur yada bizim deyimimizle taş gibidir mükemmel bir görüntü oluşur.
çok güzeldir, çok estetiktir. insana yaşama sevinci verir, enerji depolar(bu enerji işini çok abartmamak lazım, yapamazsan gidip tuvalete attırmak benzeri ergen davranışları seni sarabilir, moral bozucu olur sonrasında)
hayatın anlamıdır.
işte beni benden alan kısım budur. bir kadının en seksi olduğu an o bicişlerin sarktığını gördüğün andır. al o hatunuparamparça et sonra.
sütyene sığmayan kısımdır.

lombur lomburdur.

sahibe adım attıkça sallanır.

candır.
dokunulasıdır ellenesi değil.
memelerinden küçük sütyen alan kızların yaşadığı durumdur.
kendinize uygun sütyen aldığınızda hiçbir yerden taşmaz.
bazen candır bazen can sıkıntısıdır. kıza göre değişir. ama her halükarda yalanır yutulur.
Memenin zincirleri kırma isteğini belirtir.
beden yanlış değil se fazla kilodur.
Çok rahatsızlık verendir.
sütyeni dolduracak memenin bile bulunamadığı şu sıkıntılı günlerde yurdumuza ilaç gibi gelen kısımdır ki ona şeref madalyası verilmelidir.
ne diyonuz oğlum siz penguen sözlük mü kardo sözlük mü burası? Oldu olacak adımızı seks sözlük yapalım çavuşçu abazanlar rahatlasın.
tavsiye; desteksiz sutyen kullanilmalidir. tanim: goze hos gelen kisimdir.
kazanın dibidir. en tatlı yeridir.
o kısmı yemeyip yanında yatmak gerekir.
memenin geri kalan kısmının da sütyenden kurtarılmasını gerektiğini ifade eden kısımdır. müdahale edilmesi ve memenin özgürlüğüne kavuşturulmasının akabinde salya sümük öpülerek kutlanmasını da gerektirir. yerim onları ben.
yanlış sütyen seçimindendir.
yalanası kısımdır. kadın halimle kendime niyetimi bozuyorum öyle güzel bir şey yani.
fakirliktir.