bugün

ak konseyin dogalgaz sayaçlar ve sportif işler baronu.
(bkz: ankaragücü)
uçak otel, disneyland, 100 metrelik 4 tane heykel gibi projeler yapacağını bangır bangır duyurmuş belediye başkanı. ne oldu bu projeler? ankaralılar saf.
bir memeli türü.
mesleği belediye başkanlığı olan adam. mesleğini çok sevdiğinden olsa gerek oğlunu da mesleğe başlatmak istemiş ama becerememiştir. 2009 yerel seçimlerinde oğlunu ankara çankaya belediye başkanı yapmak isterken bir gazeteye baba-oğul verdikleri röportajda gazetcinin " oğlunuz daha 25 yaşında, çankaya gibi türkiye'nin gözünün üstünde olduğu bir ilçeyi yönetecek tecrübeye sahip mi" sorusuna; "oğlum çok yetenekli ve zekidir. küçükken belediyeye yanıma geldiğinde baba onu neden öyle yapıyosun, bunu nasıl yapıyosun diye belediye işlerini sorar öğrenirdi" gibi bir cevap vererek milleti mal yerine koyduğunu kendi ağzıyla itiraf etmişti.

ayrıca son günlerde televizyon kanallarını dolaşıp tarihi bir ayar yediği kemal kılıçdaroğlu hakkında iddialar gündeme getirerek rövanş alma çabasına girmiştir. gayretleri ne sonuç verir bilmem ama çok zorlarsa bir ayar daha yemesi ihtimali kuvvetlidir. bizden uyarması.
kemal kılıçdaroğlu'na ikide bir yüklenmesi hala kuyruk acısının geçmediğinin delilidir.yahu senin başka işin yok mu?mesela kızılay'daki kaldırımlar n'olacak?
(bkz: ankara nın başına gelmiş en güzel şey)
2014 seçimlerinde bir kere daha aday olacağını açıklayan belediye başkanı .
kendisini deviremeyenlerin çamur attıkları ankara belediye başkanı.
bir zamanlar avusturya kralı osmanlı sadrazamına denk sayılıyordu. şimdi tayyip melih i salmış solun kralının üstüne.
bit yavrusu.
an itibariyle cnnturk'de feci madara olan belediye başkanı.
tayyibin yeni müstakbel parti içi rakibi.
herif ne zaman tv de bir tartışma programına çıkıorsa her seferinde kızarıp duruyor. bir de önüne gelene meydan okumuyor mu bu şahıs! yahu arkadaşım her seferinde madara oluyon gene de meydan okuyon millete.
başbakan olilir ileride.
çıkıpta ''hakim ve savcıların siyasi görüşünü açıklamasını olağan bulanlar neden türbanlı savcı ve veya hakim görmeye dayanamıyorlar? her iki şekilde de ideolojisini açıktan belli etmiş olmuyorlar mı?'' demediği için gözümde oluşturduğu iyi tartışmacı imajını sikip atmıştır.
hazır cevap olmasına kimsenin tahammül edemediği zeki insan. can ataklı ve ahmet hakan'a gerekli ayarı da az önce vermiştir.
twitter dan ayar verdiğinizde "seni mahkemeye veririm" diyerek tehdit eder.

düzenleme: cnn türk de şuan *iliyor.
2009 seçimlerinde oy sandıklarını çalarak büyük şehir belediye başkanı olan amcamız.
yasitlari hacca gitti bu daha ayni yerde sayiyor dedigim siyasetcidir. onunla birlikte ayni anda parti kuranlar aldi basini gitti o hala belediye baskani. yasitlarinin belediye icin verdigi vaatlere sevinen bir durumda. ayrica kendisi rakiplerine karsi her turlu savasa girmeye hazir aninda cirkef olabilecek yapisiyla insanlari irrite eden kisiliktir.
bildiğin memleketim siyasetçisi. yani diğerlerinden en ufak bir farkı yok. hepsi hikaye bana göre! adamı dinlemiyorum bile, ki diğerlerini de hiç dinlemem. buradaki tepkilere de şaşıyorum doğrusu!
bilenler ve az buçuk beni okuyanlar bilirler, siyaseti sevmiyorum. işim de yok. ve yine boş oy atacağım ama bu adamın suratını görünce siyasete nefretim en az 5 kat daha artıyor. surata bakıp anlayacaksın arkadaş! yok o güven yok bu adamda. anlamamak için mal-oğlu-mal olmak lazım!
o sebeple yine ve yeniden:

(bkz: siyasete 15 dakika arayla sunturlu küfür savurmak)
chp'nin baş belası. hazır cevap, zeki, ağzı iş yapıyor. tam siyasetçi. bittabi çokça da açığı, kusuru var. yumuşak karnı çok.
karşısında ki adamı konuşturmamak için elinden geleni yapıyor bu adam. yahu bir sus kardeş. bir anlatsın karşındaki derdini. sonra haklıysan zaten ezersin adamı ama önce bir sus yahu!
http://img600.imageshack....753410150202912370829.jpg
küfüre ve bedduaya bağışıklık kazanmış insan kişisi...
(bkz: i melih gökçek)