bugün

Yahu yılbaşı batıda bir dindar bayramı degilki, kalkıp kiliseye gitmiyorlar. nerden uyduruyorsunuz bu sacmalıkları.
arkadasim noeli kutlayan kim noel hristiyanin bayrami ben yeniyilin gelisini kutluyorum ya ne alakasi var o zaman hicbirsey kutlamayalim bokumuzda bogulup geberelim dugun mugunde yasak o zaman bos yapmayin artik.
mekkenin fethi 11 ocak'tır. 31 aralıkta ordu yola çıkmıştır.

her takvimin üstünde yazan şeye inanmayın. biraz araştırın.
Mekke'nin fethini miladi takvime göre kutlamak?

(bkz: thug life)
biliyorum defalarca anlatıldı ama biri şunlara noel ile yılbaşı arasındaki farkı anlatsın.

yılbaşını kutladın diye kafir olmazsınız yobaz kardeşler.
nasıl ki zina yaparken kafir olmuyorsunuz ( ki ben sizin ne mal olduğunuzu biliyorum ) kul hakkı yerken kafir olmuyorsunuz, yeni yılın gelişini kutlarken de olmazsınız.
bir dangalak beyanıdır. ulan 1.si bu noel değil, yeniyıl kutlamasıdır. 2.si de her birey özgürdür,kimse kimseyi inanç bakımından sorgulayacak hadde gelmemiştir. 3.sü ise insanları ayrıştırmaktan öteye gittiğiniz başka yol yok. 4.sü ise al meyve suyunu çerezini, gerekirse aç kutsal kitabını da oku öyle geçir. kimse sana zorla içki içeceksin, dansöz oynatacaksın demiyor. yeni yıl allahın izniyle hayırlı geçer inşallah de olsun bitsin.
çay çekirdek televizyon sayılıyor muydu hocam diye araya girip vaciplik alıyoruz.