bugün

celal bayar üniversitesi'nde yabancı dil hazırlık öğretmenliği yapmakta olan büyüktuncay, aynı zamanda hacettepe ingiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunudur. okulda öğrenciler tarafından sevilmesinin yanısıra öğretmenlerin de onu takdir etmesi aşikardır. * sınıfta yaptığı esprilerle öğrencileri kırıp geçiren, güldürmekle duvara yapıştıran ve yerlere seren adam gibi adam ve tam kafa bir öğretmendir, candır, canandır; bitaneciktir. Manisa devlet hastanesi yakınlarında geziyorsanız onu vücut geliştirme merkezine giderken görmeniz mümkündür. Keza üçgen gibi bir vücuda sahiptir ki bu nedenle enerjisinden hiçbir şey kaybetmeden ben dahil bütün öğrencileri cehennemden cennete çağırır gibi huzurlu bir moda sokmayı başarmıştır. hani içimden kız olsaydım, kesin... falan diyorum açıkcası. *
anyway deyip geçiyorum o konuları. hazırlık okulunda sınıf tekrarı olmadığı için okul yönetimi dahil tüm celal bayar üniversitesi ahalisine siktiri çekmiştir ki bence de çok haklıdır bu konuda. zira öğrenciler hazırlık boyunca ders çalışmayıp yatınca ingilizce öğrenemedikleri için gelecek sene de fakültedeki hocalar öğrencilerin üzerine yatıyor doğal olarak.
hakkında daha fazla bilgi toplandığı takdirde buraya bendeniz tarafından aktarılmaya devam edilecektir.

(bkz: nothing really matters)