bugün

masai barefoot technology ayakkabılarıdır. selulite, şişmanlığa, kandolaşımına, bel ağrılarına iyi geldiği söylenmektedir. türkiyede daha önce görmedim ama bazı sitelerde online satış fiyatı 200 usd ve üzeri olarak görülüyor. bir diğer adı terapist ayakkabı olan bu ayakkabılar amerikada 1 milyondan fazla satmış. görüntü itibariyle oldukça tuhaf olan bu ayakkabının altı bir hayli kalın. üstelik bir dolu top model bu ayakkabılardan kullanıyormuş. isviçreli mühendiz karl muller tarafından tasarlanmış.
ayakkabım. ben de önce bu ne, işe yaramaz birşey demiştim ama ne zaman ki bir gün denedim ayakkabıyı, o zaman fikrim değişti. kesinlikle harika birşey. sizi daha dik yürütüyor, kumda yürüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. ilk başta alışmak zor, ayağınızı burkabilirsiniz ama alışınca diğer ayakkabılarla yürümek işkence gibi geliyor. çok çeşitleri var, biz almanya'dan outlet olarak 100 euroya almıştık ama eskidi benimkisi. şimdi yenisine bakıyorum. türkiye'de beta ve boyner satıyor. fiyatları 400-700 tl arası. avrupa fiyatları ile aynı aslında, almanya'da da 200 euro felan sezon fiyatı.
fiyatı yüksek olduğu için çakmaları da varmış, dikkat edin!
güncel Önemli Başlıklar