bugün

magduruz bizi dünyada tahrik ediyorlar diyen kafasız müslümandır. arkadaş dünyada 70tane müslüman ülkesi var. bide kendi müslüman ülkende yapamadığını gidip avrupada batıda yapabiliyorsun. türkiye, suriye, mısır vb gibi laik ülkelerde eskiden türbanla calışamiyordun ama avrupada türbanla ögretmenlik yapman bile yasak degil. daha halen neyin magduriyeti. (bu entryden o zaman gitsinler müslüman ülkelerde terörü yapsınlar imhasını cıkarmasın kimse cünkü onu demek istemedim tabi). ama müslüman terörün son dönemde kudurma serüveni artık normal degil keskin sirke küpüne zarar ama bakiyorum cogu müslüman halen rahat bana dokunmayin yılan bin yaşasın modunda. nasıl bi cözüm aranmiyor bu köktendincilige ve radikal akımı durdurmak icin neden bir plan yapılmiyor. bi adım bile atılmiyor anlamiyorum.
Artık bunlardan bıkkınlık geldi....

istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde bu dönem 4 kişinin birinci olduğu, törendeki süre kısıtlaması nedeniyle birincilerin hiçbirisine konuşma yaptırılmadığı ortaya çıktı.

Birincilerden olan Muhammet Emin Ay ise, 28 Şubat eleştirisi nedeniyle konuşmasının engellendiğini iddia etmişti.

https://twitter.com/yirmi...vc6RF2rCfh9XJR0w&s=19