bugün

gericidir, yobazdır, bilime inanmıyordur.

arkadaşım maymundan geldiğimiz kanıtlandı. önce mikroskobik bişiydik, balık olduk. sonra balığın ayakları çıktı, sürüngen olduk. sonra kıllarımız çıktı, maymun olduk. sonra kıllar döküldü, insan olduk. nasıl hala inanmıyorsunuz anlamıyorum yahu! maymunuz lan biz! çok mu zor lan bunu kabul etmek!!!!!!!
ben henüz gelmediğimize inanıyorum.

tanım: çok pis gericidir.
maymundan gelmedik maymunlarla aynı atadan geldik amk.
maymundan geldiğine inanan, evrimi anlayamayan ilericiden farkı yoktur.

gerçi bu başlığı açan da kendi tabiriyle gericidir. aklı sıra ironi yapacak.

evrimi anlatamayacağım şimdi burada, evrim ve evrim teorisi başlıklarında zaten her şey anlatılıyor.
topraktan yaratıldığını iddia eden gericiyle aynı kişidir.
üçkağıtçılar, dolandırıcılar; tilkiden geldi.

karısını dövenler küfredenler; ayıdan geldi.

beleşçiler, bedavacılar; akbabadan geldi. (sırtlan da olabilir bak, kararsız kaldım şimdi)

yalakalar, yağcılar; köpeklerden geldi.

100 metre sprinterleri, usain bolt falan; çitadan geldi.

kimseye eyvallahı olmayan tipler; kediden geldi.

ben; az önce tuvaletten geldim.

rte; teravihde birazdan gelecek.
sene 2012

-benim dedelerim maymundu dolayısıyla bende insan görünümlü maymunum diyen insanlar var .

+ o da bişey mi kedi kesenler var köpek eti domuz eti hatta cenin yiyenler bile var milyonlarca insanı katleden insanlar bile var .

ben maymunum diyeni yadırgamamak lazım derim ben .

allah a şükürler olsun ki benim atalarımda insandı bende aynaya bakınca insan oldugumu gördüğüm için .

insanın yeri ayrı maymunun yeri ayrı.

insan evinde yaşar maymun ormanlarda yaşar yani bunları söylediğime inanamıyorum ama zaman böyle yarın ne olacağı belli değil bakarsın biri çıkar benim atalarım mürdüm eriğiydi der ötekide bunu

doğrularsa haydii

o zaman seyret curcunayı .
bilimle alakasi olmayan kasaba zihniyetcisi. aslandan geldin desek kabul edebilir. maymunu begenmiyor.
O zaman neden hala maymunlar var mk onlar neden insan olmamış ?