bugün

(bkz: al işte söndü)
-Oğlum neden daha önce bu tarz olaylara muhtaç olduğunu söylemedin?
+Sadece utanıyordum.
-Lanet olsun! Gel şöyle benden öğrenmen gereken birtakım şeyler var oğlum.
hayatında davet edemeyeceğin etkinliklerin başında gelir.
bir tanrı varsa bugünü göstermesin.
http://www.youtube.com/watch?v=O4Nor7LNLL8

not: kızda dehşetmiş.
artik bu konuda o kadar deneyimli oldum ki ben bile kendime sasiriyorum. normalde 1 metre yanimda olan arkadasi duyamadigim oluyor. ama antrenman yaparken tilki oluyorum. artik ebeveynlerimi ayak tikirtilarindan taniyorum. gelelim taktiklere
asla pantalon veya esofman tam siyirmamali
mouse oku kapatma tusunun hemen uzerinde olmali
kendim gelistirdigim bir taktik var. o da , odaya giris kapisinin hemen yakinlarina ses cikaran madde koymak. poset tarzi birsey. bu sayede hic yakalanmadim. hade rastgele..
sanki hırsızlık yapmışsın da, çaldığın şeyi bacak arana saklıyormuşsun gibi yüz acayip şekle girmiş, gözler faltaşı gibi açılmış olur.
bu risk, ileride erken boşalmaya sebep oluyormuş.
http://eminsusam.com/wp-c...2013/09/darbeye-alkis.jpg
ebeveyni mastürbasyon yaparken yakalamaktan iyidir.
refleksleri gelişmemişlere olan durumdur.
çok dikkatsiz olduğunuza delalettir.
+ mustafa sana bir paket...
- meşguuul.
+ lan it ne yapıyorsun!
- babacım lütfen. şurada bir bu keyfimiz var içine etme.
suç aletlerinin iş bittikten sonra yakalanması daha iyidir.
(bkz: peçete)
(bkz: mastürbasyon yaparken uyuyakalmak)
görsel
az kalsın başıma gelecek olaydı an itibari ile.

kaç defa dedim şu amına kodumun kapısını çalın, şu lanet kapıyı çalın diye!
görsel
el çabukluğunu geliştiren acil durumlardandır.
skjsksj lan yazıcam şimdi, sonra ablam falan okuyo. Taşak malzemesi oluyorum.

Yakalanmadım tabi ki!

Yakalanmanın ''yak-'' evresinde kaldı benimki. ışık hızı diye bir şey var. Einstein ışık hızına ulaşmak için mastürbasyon ve ebeveyn birleşimi üzerinden gitmeliydi. başka başka yerelerde aradı.
görsel
tavsiye veriyom evde kimse olmasın kapını kilitle bizim zamanımızda ben babama veya anneme yakalanıcam annem terliği götüme sokar babam ise dayaktan öldürürdü.
bizzat tanıdığım bir arkadaşın başına gelen olay. eleman gece yarısı kuşağı izlemekte ve ebeveynler yatmış. tabi bir müddet sonra çocuk işi elizabeth kuşağına çevirmiş. burdan sonrasını kendi ağzından aktarıyorum;

-abi tam gelecem, odanın kapısı açıldı içeri babam girdi anasını satayım!
- ee?
- ben de nasıl bir refleks gösterdimse birden havaya fırladım, köpeklerin işeme pozisyonu vardır ya, aynen o hesap bir elimle kamışı tutup sobanın üzerine doğru eğildim. herhalde ortalığa akmasın dedim bir an, ama soba ne alaka yahu!
- baban naptı abi?
- sobayı mı yakıyorsun pezevenk dedi, sigarasını almaya gelmiş, aldı gitti.
- ehüheheh ee sonra?
- abi sabah uyandım bir türlü çıkamıyorum odadan. bizimkiler içerde kahvaltıdalar. bir ara babam anneme dede ki ;" hanım git bak oğlan ne durumda sabaha kadar sobayı s.kiyordu"

burda olay koptu tabii. hani bunu, o bizim temel fıkrası karakteri arkadaştan dinlemek doyumsuz bişeydir.
(bkz: bir arkadaş)*
görsel
güncel Önemli Başlıklar