bugün

Bu tespit,sadece benim değil son zamanlarda bir sürü uzmanın da dillendirdiği bir tespittir.

Düşünün ki, hayatı boyunca masturbasyon yapmamış bir kadın erkek penisi ile nasıl orgazm olacak? Sorsan kilitorisi nerede onu da bilmez birçoğu..( Tecrübe ile sabit..birçoğuna ben gösterdim..aha len zilli burası diye..)

Ama masturbasyon yapmış ve vajinasında nerelere baskı yapıldığında zevk aldığını bilen kadın daha kolay orgazm olur..

Buradan kızlara sesleniyorum..yarın öbür gün arkadaş ortamlarında " kız zekiye ben hiç orgazm olamıyorum kızzz" türü serzenişlerde bulunmamak için dayanın masturbasyona..Ayıp değil..kendi kendinize yapın kızlar..

Şimdi ne diyoruz hep beraber..

haydı kızlar masturbasyona...
http://www.nuvid.com/vide...ing-in-the-public-outside

konuyla bağlantılı
geçen okuduğum internette sağlık-yaşam hede hödösünde görmüştüm bende. bayanlar da ileride olacak çocuklarının sağlıklı olması için masturbasyon yapması gerekliymiş. erkeklerin masturbasyon yaparak sperm yenilemesi gibi bayanların da yaparak kendisini hem bir ilişkiye hemde çocuk yapımında hemde çocuğun kolay doğmasında yardımcı olmak amacoyla yapılması gerekliymiş.
*
sık masturbasyon yapan bir kadının tatmin edilmesi de zordur.
onun kendine verdiği ayarı eğer siz veremezseniz, asla tatmin edemezsiniz.
o nedenle erkek ne kadar çok masturbasyon yaparsa iyi,
kadın ne kadar çok masturbasyon yaparsa kötüdür.