bugün

mükemmel bir strateji,politika,ekonomi,savaş,siyaset oyunudur.dünyada ki bütün ülkeleri yönetebiliyorsunuz.fuji den amerika'ya kadar hepsi mevcut.

çok zor bir oyundur.türkiye ile oynamak daha da zordur.pkk terör örgütü ve ülkede ki ajanlar size zor anlar yaşatabiliyor.terör örgütü ile mücadele yada müzakere şansınız var.

polislere güç verip, polis devleti kurabilirsiniz.koltuğunuz daha sağlam olur, fakat her zaman darbe ihtimali var dikkatli olun.

suriye,ırak gibi sağlam durmayan ülkelerden , sınırınıza sızan kaçakcılarla uğraşmanız gerekiyor ayrıca.askeriyeyi iyi yönetirseniz iç sorunları bitirip, hayalinizdeki osmanlıyı bile kurabilirsiniz.tabi herşeyin bir bedeli var...

aynı zamanda mecliste var.seçim zamanı iyi çalışıp kazanmanız gerekiyor.eğitim,tarım,ekonomi,bankalar,medya hepsini detaylı olarak yönetip politikanızı belirliyorsunuz.

benzine yapılan fazla zamlar, ülkeyi ayağa kaldırabiliyor.yapılan eylemlere müdahale sert olursa, suikaste uğrayabiliyorsunuz.aşırıya giderse, asker darbe yapıyor.

oyunun traileri ;

https://www.youtube.com/watch?v=2Z_qvgTUCV4

görsel
oyun çok gerçekci.

suriyeden türkiye ye sızacak terör örgütlerini engellemek için kendi terör örgütümü kuruyorum.

görsel

ayrıca, suriye hariç tüm komsularla iyi geciniyorum.

tek odak noktam burası şuan.yeri üretim silah,araç,tarım ürünlerini kullanıyorum.

kaliteli olmasın ama tr malı olsun.15 yıl sonraki hedefim , %100 yerli üretim yapıp, ithalata başlamak.