bugün

son derece sakıncalı faaliyetlere karışmaktır.

bakın değerli kardeşlerim daha iki dakika evvel ismini veremeyeceğim bir bakanlıkta müsteşar olarak görev yapan ve ismini veremeyeceğim bir arkadaşımın yanından ayrıldım. bu satırları da ankaraydan yazıyorum. bahse konu müsteşar kardeşimin beyanları, aşağı yukarı şu minvalde idi:

"erkan ağabeyciğim (kendisi bana böyle seslenir) biz her şeyin farkındayız. marmaray gibi binbir emek ile faaliyete sokulmuş bir projenin üzerine bu denli gelinmesini ben makul ve mantıklı karşılamıyorum. bilhassa ismini veremeyeceğim bir kaç internet sitesinde inanılmaz ithamlarla karşılaşıyoruz. hadi sen yabancı değilsin mesela uludağ sözlük. erkan ağabeyciğim bu sosyal platformda marmaray hakkında neler yazılmış okuman lazım. yok böyle bir şey yane! ama merak etme, için soğusun diye diyorum biz bunların hepsini takip ediyoruz ve ismini veremeyeceğim teknik personel tüm bu karalamaların capsini alıyor".

müsteşar kardeşime tabii ki de burada yazar olduğum çaktırmadım, kendisini ayıktırmadım ve soluğu burada alıyorum. değerli kardeşlerim bir büyüğünüz olarak söylüyorum, izleniyorsunuz. dikkatli yazın. ben demiyorum ki bildiğiniz bir şey varsa bile yazmayın. ben "bildiğiniz, kanıtlı delilli şeyler varsa yazın!" diyorum. doğru şeyleri yazdığınızda başınıza bir şey gelmesine önce ben erkan elektar mani olur içiniz rahat olsun.

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--
(bkz: gerçek marmaray a titanic in çarpması)
çamur at izi kalsındır.