bugün

kasadaki size, kasiyer ve arkada işlem bekleyen diğer müşterilere sinir krizi geçirten durumdur. tecrübeyle sabittir ki ne kadar çok alışveriş yaptıysanız o kadar geç açılır bu poşetler ve yine tecrübeyle sabittir ki bu olay en çok tansaş poşetleriyle yaşanmaktadır.
genellikle kasiyerden yardım istemekle sonuçlanan durumdur.
üflemekle hallolabilecek olan sorundur.
Poşetin çok dolu olmasına ve sizin zenginliğinize delalettir .Zira ağır mallar poşet saplarına attığınız ilmikleri düğüm yapmaktadır .Tabi yükte ağır pahada hafif olma ihtimali de göz ardı edilmemelidir .
siz açamadıkça kasiyer daha fazla ürünü okutur. artık ürünler üst üste binmiş, herkes sizin ne zaman poşeti açabilip dolduracağınızı izliyor sandığınız andır.
heh tam açtım dediğiniz anda aslında iki kapalı poşeti birbirinden ayırdığınızı öğrenirsiniz.
sizi topluluk onunde beceriksiz gosteren ve yeni küfür dağarcıgı olusturmanıza sebebiyet veren durumdur.
market poşetlerinin artık daha ince üretilmesiyle müşterilerin sıklıkla yasadığı bir sorundur.
Kasiyerin hadisene kardeşim bak bekleyenler var senin yüzünden der gibi bakmasına neden olabilen, karşılığında sizinde "e kızım o zaman kıçını kaldır da bi zahmet yardım ediver" der gibi kaş çattıran durumdur.