bugün

(bkz: şikayetvar com) buraya yazarsan daha çabuk sonuç alabilirsin. Uludağ da böyle başlıklar yemiyor çünkü.
onu da denedim arkadaşım. Buradaki bayii bana ilettik diyor lakin bana ne müşteri numarası ne de başka bir no veriyorlar bu sefer de genel merkeze TC ile şikayet veriyorum TC nize kayıtlı bir ADSL bağlantısı yoktur diyorlar.
Yok tabi kurmadınız ki mkduklarım.
oraya da yazdım.
bura da da bi ilk olsun diye uğraşıyorum işte.
genel merkeze şikayet edin. mağduriyetinizin giderilmesini talep edin. kullanmadığınız halde faturaya yansıyan bir ücret varsa geri ödenmesini talep edin. söz konusu bayinin tutumunu da anlatarak ikaz etmelerini ve gelişmelerden size de haber verilmesini isteyin.
ben çok seviyorum bunlarla uğraşmayı. özür diliyorlar ve özrünüzü kabul etmiyorum diyorum, falan.
Aynen mecbur olduğumuz için katlanıyoruz yoksa topunun Allah belasını versin.
Türkiyede bir işi doğru yürütemiyorlar kardeşim. 3 haftadır tt altyapılı interneti kursunlar diye müşteri temsilcisine yalvardım ve dedim artık yarında gelmezlerse aboneliğimi iptal edin dedim. Pat yarın aramazlarmı. Yinede iptal ettirdim tabi. Çocuk mu oynatıyorsunuz. Herkes keyfine göre iş yapıyor. Sorun tek bir bölgede değil ki hepsinde heryerde.
Parayı alana kadar rica minnet, aldıktan sonra istersen ana avrat dümdüz. Yazık ki ne yazık.
Genel merkez benden müşteri no istiyor. lakin bende yok. o zaman da '' o halde müşterimiz değilsin'' boyutuna geliyor iş bende anlamadım napıcağımı.
Adamlar bu işin tekeli olduğu icin turktelekomun sikinde olmayan durumdur. Başka bir markayı tercih etsen bile yine Türk Telekom alt yapısı kullanıldığı icin Türk Telekom yine parasını alacak. Geçen yıl 6.5 milyon Euro kar yaptığı halde alt yapı icin 1 kuruş para harcamıyor neden cunku elin arabının sen ucuz ve internet kullanman sikinde bile değil.
sizin hatanız ilk başta ttnet bayiine gitmek olmuş.

hala sistemde aboneliğiniz görünmüyorsa sizden cayma bedeli de talep edemezler. eğer mümkünse abonelik sözleşmesini feshedin ve bulunduğunuz yerde hizmet veriyorsa kablonet' e geçin. hatta kablo tv' li paketlerinden alın.