bugün

hayatında hiç mango yememiş hatta belki dee hiç görmemiş çocuktur. ah nasıl acısam, ah nasıl koynuma alıp da buzlu mango yedirsem bilemedim. bu nasıl bir sefalettir deniz fenerim? hayatında hiç mango yememek ne demektir? arkadaşları karşısında mango yerken o armut yer, arkadaşları mango suyu içip, mango salatası yerken bu çoban salatası ile dans eder. o kadar üzülüyordur ki, mangonun eksikliğini hep midesinde hissetmiştir. böyle çocuklara kilo kilo mango alasım geliyor tropikalim! o kadar üzülüyorum ki...

+ pazarcı emmi bu ne ya?
- garpuz!
+ hadi ben hayatımda hiç görmedim! ya sen?

edit: başlık değişmiş, naif ellerim mango nun değil mangonun olarak açmıştı bunu. bünyeme vurgu yapılınca belirteyim dedim.
başı dik, alnı açık çocuktur. mahallesinde okuldan kaçıp saldıracağı* bir mango ağacı olmamasından ötürü bilmiyordur. fakat sor bakalım o yavruya eriği, protein dökümünü bile çıkartır şerefsizim..

(bkz: başlık sıçmak)
4 dolarcigi olmayan cocuktur.
çocuk olması şart değilse yazılmak istediğim liste...

bir cool adam klasiğidir... belli bir stili var ama ne yapmaya çalıştığını anlayamadım...
(bkz: hey cool man what is your problem)
ileride meyve olanını değil de, mağaza olanını bilmek istemeyecektir, soyunma kabininin önünde beklenen yarım saatler nedeniyle. tiksinecektir...
tanım: entry başlığı tanımlamıyor..

"mango'nun ne olduğunu bilmeyen çocuk" demek, mango mağazasının ne olduğunu bilmeyen çocuk demektir.. ancak ilk entry'de mango meyvesinden bahsedilmektedir. biraz daha türkçe'ye önem gösterilmelidir. optumdur.