bugün

hayvan kesmenin bayram olduğunu bıdı bıdı bilmemne tarzı başlıklarla milletin can damarıma bastığını zannedip herkesin o başlığa hücum etmesini isteyen ve bununla bilgisayar başında orgazm olan amip türü yazarlardır.

en basitinden atıyorum;
zorla birlikte olmaya tecavüz diyen gerici insan *
ulan mal! kendi kendine başlıkta çelişiyorsun zaten. millet yazsa ne? yazmasa ne?

çakma converse giyen fakir ezik tarzı bir başlık vardı mesela, nerde o? saçma olduğunu herkes biliyor hatta kendisi de biliyor bu tür başlığın ne kadar malca hazırlandığını ama eğlence işte, eğleniyor aşağılık mal!
kendi düşük zekasını " bak, böyle bi başlık açtım, millet de altına yazıyo, sazanlar. ne kadar zekiyim. tepki ölçüyorum. hehe" diye kapamak isteyen yazarlardır bunlar. bu tür başlıkların altına yazsanız başka, yazmasanız başka...! aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı. bi' de bu tür başlıkların en zeki insanı da altına "dont feed the troll" bakınızı girendir. tey allahım. sanki biz bilmiyoruz başlığı açanın niyetini.

madem çok zekisin doğru düzgün, elle tutulur başlıklar aç. ama böyle başlıklar açarak zaten beyninin içinde olmayan kıvrımları çalıştırmaya çalışıyorsun. bir şeyler bulamadın mı böyle başlıklar açıyorsun. acıyorum ben sana ya. ne diyim.
uludağ sözlüğün en meşhur yazar tipidir. adam gibi yazanları da pişman ederler bu sözlüğe girdiklerine.