bugün

sınıf arkadaşlarını hayattan bezdiren durumdur. kızdı, erkekti farketmiyor. leş gibi kokuyorlar amk. tamam yurtta kalıyor olabilirsin, yıkanamıyor olabilirsin rahat rahat. deodorant sür arkadaşım. ya da havalandır kıyafetlerini. sabahın 8:30'unda bile kokuyorlar. temizlik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.
nasıl bir tespittir bu diye kendime sorduğum bir önermedir. ne yani her makine mühendisi adayımı kötü kokuyor? yok artık.. sadece bikaç örnekle yola çıkılarak, kötü kokmanın sadece makine mühendisliği okuyan kişilere ait bir özellikmiş gibi gösterilmesi ne kadar gerçekçi olabilir? oda senin benim gibi insan evladı değilmi? neden sadece makineciler kötü kokuyomuş? yoksa Allah makine mühendisliği okuyan insanları lanetledide bizimmi haberimiz yok? yapma etme eyleme, böyle bir genellemeyi bütün makinecilere yükleme... kendine bakmayan, yıkanmayan, temizlenmeyen her insan kötü kokar. doğanın kanunudur bu. tıpcıymış, makineciymiş, mimarmış ne farkeder...

edit: ne dedikki şimdi kardeşimde eksiliyosunuz.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
üniversiteye girmek için gerekli çalışmayı göstermeyen öğrencinin her sene olduğu gibi yine çok istediği bölümü kazanamaması sonucu bölüme bok atma cümlesi.

(bkz: kedi ciğer ilişkileri)

ayrıca şöyle bir şey de bulunmakta; (bkz: eceli gelen köpek)
Okuyan tüm makinecilerin eksiyi basacağına ve gördükleri yerde yazar ile hoş olmayan münasebetlere gireceklerine emin olmamı sağlayan önerme.
(bkz: genellemenin bokunu çıkarmak)
(bkz: ayakkabı numaralarını da verseydin)
(bkz: nerde ulan benim ingiliz anahtarım)
(bkz: siktir git la burdan)
lütfen; (#13357259) ve (#13357255)
sana bi çeşit makina sokardım ama..
güncel Önemli Başlıklar