bugün

Vallada ben. Acayip enfeksiyon kapmisim nefes alir gibi oksuruyorum. Sinav esnasinda kulaklarimda cok cinliyor.
diğer adayların dikkatini dağıttığı gibi kendi sınavının da ağzına sıçan öğrencidir. sayısal sınavında sınıfta bir kız sürekli öksürmeye başladı ardından da ağlamaya. ne üzülmüştüm ya. yeminle benim kağıdı verecektim de benimkini alsa eminim ağlaması bir sene daha sürerdi..
ileride vizelerde ve finallerde de öksürecektir. hatta burun çekecektir. alışmaya çalışın onu.
sürekli ayağını sallayıp da sizin sıranızı da sallamanıza sebebiyet veren öküzden hallicedir. bugün sınavda önümdeki ayıyı az daha boğuyordum.
burnunu çeken ögrenciden iyi olan ögrencidir.
bi de bu öksürene daha ilk öksürüşünde öff püfff bu ne yaeaea diyen şortlu lys sürtüğü vardı ki sormayın.(genellemiyorum ya da şakirt değilim sadece o kızda öyle bir şirretlik vardı) ulan sanki insan kendi isteğiyle öksürür, çok ister dikkati dağılsın. te allahım.
Umrumda olmayan öğrenci. Kenara oturup sıçsa fark etmem.
ibnenin tekidir. sınavı yapamayacağını anlayınca çareyi diğerlerini rahatsız etmekte bulmuştur.
la yazık günahtır buna. hem kendi rahatsız olur boğazı acır öksürmekten, hem de diğerlerini rahatsız ediyorum küfür yiyorum, diye vicdan azabından geberiyordur o. bu düşünceler beyninde cirit atarken yaptığından okuduğundan da bir şey anlamaz. hoop seneye artık.
durmadan karnı guruldayan öğrenciden hallicedir.
istemsizce milletir ahatsız ediyosun, sınava konsantre olamıyosun üstüne bir de o sessizlikte o ses arkasından en az 4 5 kişi sana gülüyor.
ah o kara gün ah...
stresi alir. ses yapilmasi iyidir, dikkatinizi kendi stresinizden öte ceker.
bir de bu ögrencinin stresten kusani vardir.
sık sık kulaklarını çınlattığım kardeşimizdir.
hah birde daha kötüsü şu vardır.

sınavımı bitirdim, kağıdımı vereceğim, gittim gözetmenin yanına o sırada kimliğim en ön sıradaki çocuğun oturduğu sıraya düştü şıp diye ses çıktı. çocuk bir anda öyle bir sinir ve pskopatça tavırla başını ellerinin arasına alarak tepindi ki uuouoooff diyerek, hani dikkatim dağıldı gibisinden. nedir yahu bu kadar. nedir bu kadar insan kıracak kadar kendini kaybetmek lan.
hasta olması yüksek olsa bile zor sorulara karşı bir reaksiyona girme ihtimali yüksektir.
öksurse sorun olmaz da öksürüse sıkıntı olabilir.
hapsurup bu.
yarın buca inci özer tırnaklı fen lisesi'nde 35614365* nolu salonda tam iki saat boyunca durmadan aksırıp öksüren bir insanoğlu görürseniz ona kızmayın lan yazıktır. alerjik rahatsızlığım varsa benim suçum ne olabilir ki(masum gülümseme).
çevreye verdiğim rahatsızlıktan ötürü şimdiden özür dilerim sayın ösymzedeler.
Sürekli burnunu çeken öğrenciyle kapışır.