bugün

rencırda falan özellikle 1 karı var ki istisnasız her tura binip hunharca bağırıyor. lunaparkın karşısındaki evimizden duyuyoruz hönkürüşlerini. hep aynı kişi yapıyor onu,ama kim olduğunu tespit edemedim :f
stres atmak için lunaparka gitmiştir.
korktuğundan değil, çok fazla eğlendiği için böğüren tiplerdir.
işte bu benim. bugün sesimin çıktığı kadar böğürdüm, herkes deli gibi korkarken ben ellerimi açıp, rüzgara karşı böğürdüm. hayatımdaki en harika şeylerden biri.
sesleri kesilesiceler. Evimiz lunaparkın dibinde. Her gece beddua ediyorum lan size. Eğlenceniz bitip eve gidene kadar uyuyamıyorum, hele sinirli oldugum günler alayınıza saydırıyorum.
keyfini çıkarmak için çığlık atmayı seviyorum kamikaze falan tırt geliyor zaten. bungee jumping te bile it gibi bağırdım ama onda harbiden korkmuştum, dedim bi an ip kopsa yarrağı yedik.
koptu aslında sonra benim sırt çantamda yedek ip vardı onu savurdum attım bi direğe döne döne indim. yalanıma sokayım.
bunlar yüzünden gerçekten korkup bağıranlar ayırt edilemez olan korkanlara olur seslerini duyuramazlar. Çok şımarık gözükürler ama havalı olduklarını sanarlar.
yemlerini yanlış yerde arayan öküzlerdir.
bağırmayı seven insanlar olabilirler: bu tipler genelde olaylara aşırı tepki vermek suretiyle sevişirken yaygaracıdırlar.