bugün

anfield road'ta sistemi oturmuş ingiliz ekolü liverpool türkiyenin 3. büyük takımı olarak görülen sistemsiz beşiktaş'a karşı zorlanmadan farka gider bence, bakalım yazarlardan kimin tahmini tutar, ben biraz insaflı davranıyorum ve maçı 3-1 liverpool kazanır diye düşünüyorum.
0 dan 1 dir.
2-0 liverpool alır. bir beşiktaş taraftarıyım ama sol bek eksikliği bize fena patlayacak. umarım ileride etkili olabiliriz. çünkü liverpol'u durdurabilmek için topa ileride basmalıyız.
lütfen biraz mantıklı tahmin edelim bakalım yarın kimin sonucu tutucak benim tahminim: liverpool 4-1 beşiktaş
1 den 0 bitecek ama gonlum besiktastan yana ..

Tothenham la ilk mactaki gibi olcak ...
1-3 biter gollerden 2 si olcaydan .
8-0'ın acısını en fazla deplasman beraberliğiyle çıkartırız. Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş'ımıza bol şans diliyorum.
Liverpooldaki eksikler ve beşiktaşın oturmuş sistem ve kadrosundan dolayı berabere bitecek.
8-0 biter bence.
gollü beraberliktir. 1-1 gibi.
0-8 beşiktaş alır gün intikam günüdür. kendi dediğime bile inanmadığım tahmin. neyse en büyük cimbom.
bir fenerbahçeli olarak 0-küsürat bitsin de nasıl biters bitsin demek geliyor içimden... çarşının hatırına yarın yer siyah gök beyaz...tam tahminime gelince duygusal davranaktan 1-3 diyorum...
Bence 8-0 biter.
(bkz: TARiH tekerrürden ibarettir)
Bence beşiktaş eler cinconlular özüne dönüp göt olur.
Ingilizler kendi evinde oldukça baskılı. 8 - 1 liverpool kazanır. Kg var ve 3.5 ust 4.5 ust secenekleri denenebilir.